Pathé introduceert Mystery Classic

Pathé start met Mystery Classic, een maandelijkse filmvertoning waarbij bezoekers zonder voorafgaande aankondiging een klassieker uit de filmgeschiedenis te zien krijgen. De reeks biedt een gevarieerd aanbod van bekende titels, variërend van animatiefilms tot drama's en avonturenfilms. Voorafgaand aan elke editie wordt een cryptische hint gegeven over de te vertonen film.

Eerder vertoonde Pathé al klassiekers zoals Interstellar, The Lord of the Rings en Se7en. Met de Mystery Classic wordt deze lijn doorgezet in een maandelijks evenement, waarbij de identiteit van de film pas bekend wordt op het moment dat de voorstelling begint.

Doron Kurz, commercieel directeur Pathé: "Pathé ziet dat er interesse is in zowel Sneak Previews als klassiekervertoningen. Mystery Classic combineert deze elementen door iconische films opnieuw beschikbaar te maken in de bioscoop."

De eerste vertoning vindt plaats op dinsdag 25 februari in alle Pathé-bioscopen. Vervolgens wordt elke laatste dinsdag van de maand een nieuwe filmklassieker vertoond. Meer informatie is te vinden op www.pathe.nl/mysteryclassics.

www.pathe.nl

Lees ook:

Pathé zet campagnestrategie voort

17-01-2025 | 09:25:00
Na de lancering vorig jaar van de campagnestrategie ... beleef je samen met Pathé, kondigt Pathé aan dat deze in 2025 wordt voortgezet.

Pathé en gemeente Amsterdam trakteren 50.000 Amsterdamse scholieren en studenten op filmvoorstelling

06-01-2025 | 15:58:00
De gemeente Amsterdam en Pathé hebben Amsterdamse scholieren en studenten uitgenodigd voor een gratis filmvertoningen van Het verhaal van Nederland – Amsterdam

Frank Houben Raad van Commissarissen Pathé

02-01-2025 | 10:45:00
Hij volgt hiermee Jan Willem Sodderland op, die per 31 december 2024 afscheid nam

Bezorgdienst Flink verkoopt Pathé Popcorn

31-12-2024 | 13:27:08
De popcorn wordt gemaakt volgens de Pathé x Jimmy’s receptuur, die tot nu toe alleen in de eigen bioscopen verkrijgbaar was.

Pathé Ypenburg opent extra Relax Seats-zaal

03-12-2024 | 10:42:00
Vanwege de populariteit van Pathé Ypenburg in Den Haag heeft de bioscoop een nieuwe zaal geopend met negentig extra Relax Seats. De zaal werd afgelopen weekend officieel geopend door burgemeester Jan van Zanen, waarna de eerste bezoekers de film Gladiator II konden bekijken.

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.