
Pathé Ede ontvangt 1 miljoenste bezoeker van Wonka
De miljoenste bezoeker van Wonka in Nederland werd woensdag 17 januari verwelkomd bij Pathé Ede. De familiefilm werd op 13 december uitgebracht en heeft gezorgd voor een opbrengst van meer dan 10 miljoen euro in Nederland. Daarmee was Wonka de populairste film in Nederland de afgelopen weken.
Elias werd op zijn verjaardagsfeestje verrast met het bericht dat hij de miljoenste bezoeker van Wonka is. Hij kreeg een bos bloemen, een Club Pathé abonnement naar keuze en een Wonka goodiespakket.
Doron Kurz, commercieel directeur van Pathé Theaters B.V.: “We zijn trots dat we de miljoenste bezoeker van Wonka bij Pathé Ede hebben mogen ontvangen. De nieuwe Relax Seats in Pathé Ede zijn de ultieme plek om een familiefilm als Wonka in te bekijken. De miljoenste bezoeker is een mijlpaal die zowel het succes van de film onderstreept als het mooie bioscoopjaar dat we in 2023 hebben gehad.”
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Maurice Schutte: SXSW-label opent deuren voor film
Winnaars Vakprijs Out of Home Filmposters 2024 bekend
De Beste Filmposter 2024: nominaties bekend
The Last Showgirl laat grotesk verval zien
Nederlands Film Festival introduceert Gouden Kalf Hair & Make-up
Gepubliceerd door: Saskia van Weert