Ovide opent Dirty Soda Bar met SodaStream
Ovide gaat aan de slag als vast PR-bureau voor creatieve campagnes en mediarelaties
SodaStream heeft voor Ovide Agency gekozen als PR-partner in België en Nederland. Na een pitch besliste SodaStream om haar creatieve campagnes en mediarelaties aan Ovide Agency toe te vertrouwen. De samenwerking ging van start met een bruisende kick-off: de opening van de Dirty Soda Bar in Antwerpen.
Met aandacht voor Dirty Soda’s willen SodaStream en Ovide ook na Dry January inspireren met niet-alcoholische alternatieven. Tijdens een exclusief event nam gastvrouw Anastasya Chernook ruim 50 journalisten en influencers mee in de wereld van Dirty Soda’s, een opvallende trend die de wereld van mocktails (en TikTok) heeft veroverd. Ook de nieuwe SodaStream ensō werd officieel voorgesteld.
Sam Michielsen, Brand & PR Manager bij SodaStream: "We waarderen de down-to-earth mentaliteit en resultaatgerichtheid van Ovide. Dat bleek meteen uit dit succesvolle event. We kijken ernaar uit om samen nog meer mensen te inspireren om thuis de lekkerste soda’s, mocktails en cocktails te serveren."
Dorien Cox, co-founder Ovide Belgium: “Als jong Belgisch bureau zijn we trots om dit internationale merk verder lokaal te laten groeien. SodaStream waardeerde onze aanpak waarin pragmatiek en creativiteit hand in hand gingen. We kunnen niet wachten om samen nog meer sprankelende campagnes op te zetten.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Serviceproviders laten groeiende cybersecuritymarkt liggen
Buro Hause Nederland haalt Louis Widmer binnen
Elektrificatie drijft groei MultiTankcard in 2025
Numen en Enexis starten samenwerking rond energietransitie
Natuurhuisje lanceert campagne Ik wacht op je
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[The List] Giesbers retail
ING-campagne richt zich op online verleiding
Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen
VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers