Onno Seelen per 1 september CCO Omnicom Media Group

De transfer van het jaar 2024 tot nu toe: Omnicom Media Group heeft Onno Seelen per 1 september 2024 benoemd tot Chief Commercial Officer. Hij versterkt hiermee het huidige directie team van Omnicom Media Group, momenteel gevormd door Patrick Molleman (CEO) en Michel van Mil (CFO).

Seelen komt van IPG Mediabrands waar hij vanaf 2010 de Nederlandse tak van Magna Global heeft opgezet. Daarna is hij in januari 2017 toegetreden tot de Nederlandse directie van IPG Mediabrands, eerst in de functie van CCO en per maart 2018 als COO. Begin 2024 vertrok Onno Seelen bij IPG Mediabrands.

Patrick Molleman, CEO Omnicom Media Group Nederland: “Wij zijn enorm blij met de komst van Onno. Hij heeft een indrukwekkend track record en heeft laten zien dat hij organisaties kan laten groeien, zowel organisch als via de weg van acquisities. Daarnaast heeft Onno een zeer goede reputatie en een groot netwerk opgebouwd over de afgelopen 20 jaar, zowel aan klant- als aan exploitantzijde. Zijn komst zorgt ervoor dat wij een nieuwe fase ingaan die zal leiden tot versnelde groei en ontwikkeling van de dienstverlening aan onze klanten.”

Onno Seelen: “Voor mij persoonlijk zijn er twee redenen om deze stap te zetten. Enerzijds de persoonlijke klik met zowel Patrick als Michel en anderzijds de enorme ambitie en potentie die ik heb mogen ontdekken binnen de organisatie. Mooi om te zien hoeveel drive en enthousiasme hier heerst. Ik kijk er naar uit om samen met het hele team de volgende stap te gaan zetten.”

www.omnicommediagroup.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Michiel Veugelers: De onvermoeibare kracht van Marlene

23-01-2026 | 09:14:00
Tijd dus voor een ode aan deze Wonder Woman van ons vak.

Bob Koigi: De ontwikkelingen die 2025 hebben gedefinieerd

19-12-2025 | 12:46:00
AI wordt in rap tempo de bepalende kracht achter de transformatie van marketing­leadership en prioriteiten voor 2026.

Omnicom Media Nederland: wijzigingen op komst

17-12-2025 | 11:01:00
Omnicom Media Nederland zal de komende tijd nog een aantal wijzigingen aankondigen op het vlak van onder meer de organisatie en huisvesting. Ondertussen heeft Onno Seelen (Chief Commercial Officer van het voormalige Omnicom Media Group NL) het bedrijf verlaten

DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO

01-12-2025 | 23:16:00
DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO. Het is het gevolg van de overname van IPG door Omnicom en de strategie die Omnicom daarna gepresenteerd heeft

Hebben we nog een mening nodig over de overname van IPG door Omnicom?

01-12-2025 | 21:58:00
Dat de overname historisch is, staat buiten kijf. Maar voor mij bewijst het vooral iets anders: Het oude agency-model werkt niet meer
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natuurbegraafplaatsen van Waarde en VENGEAN: Emotie Jouw stukje Aarde overbrengen

26-01-2026 | 19:29:23
Chris Schreve, Bram Holzapfel en Merijn Breedveldt over de campagne van Natuurbegraafplaatsen van Waarde

Anne Stokvis en Monique Bergers: Campagne 113 geslaagd als gesprek opent en taboe verkleint

26-01-2026 | 19:02:00
113 Fonds heeft samen met N=5 de campagne Lessen voor het Leven ontwikkeld om aandacht te vragen voor zelfdoding bij jonge mensen tot 25 jaar

Zandbeek ontwikkelt social-first campagne voor VOAM

26-01-2026 | 17:07:54
VOAM richt zich op haarverzorging voor mensen met krullen en kiest daarbij voor productie zonder dierproeven en met ingrediënten uit Europa.

Capitola ontwikkelt inhaker game Feisty Furbs

26-01-2026 | 16:15:00
Het gebruik van Roblox als marketingkanaal neemt sterk toe. In 2024 voerden meer dan 400 merken een activatie uit op het platform

LePub Milan ontwikkelt Samsung-campagne rond Winterspelen 2026

26-01-2026 | 15:53:00
Het merk gebruikt het sportpodium om het klassieke beeld van overwinning te herdefiniëren en de aandacht te verleggen van individuele prestaties naar gezamenlijke inspanning.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.