NOISE Amsterdam ontwikkelt vuurwerkcampagne: Tot het je raakt

NOISE Amsterdam ontwikkelde de bewustwordingscampagne Tot het je raakt in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. De campagne brengt de risico’s van vuurwerk onder de aandacht en benadrukt het belang van eenvoudige veiligheidsmaatregelen, zoals het dragen van een vuurwerkbril en het gebruik van een aansteeklont.

Uit onderzoek blijkt dat slechts 54 procent van de vuurwerkafstekers een lont gebruikt en 52 procent een vuurwerkbril draagt, ondanks dat 78 procent zich bewust is van de gevaren. Vier vuurwerkslachtoffers delen hun verhaal in de campagne. Lars (28), die na een ongeluk een kunstoog kreeg, vertelt:
"Ik dacht, waarom een bril dragen voor iets wat één seconde duurt? Maar die seconde veranderde mijn leven."

De campagne roept op tot een veilige jaarwisseling met de boodschap: Bril op, lont aan.

www.noise.nl

www.rijksoverheid.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

FINN sluit zich aan bij netwerk Only creative entrepreneurs

15-04-2025 | 14:29:00
FINN is gespecialiseerd in communicatie over maatschappelijke thema’s zoals duurzaamheid en regelgeving. Met deze aansluiting wordt FINN het vierde Belgische bureau binnen het netwerk, na com&co, Happiness en Tomorrow.

Only creative entrepreneurs neemt Belgisch marketingbureau Happiness over

27-06-2024 | 09:57:00
Dit is het eerste bureau buiten Nederland dat zich aansluit bij Only en zal de basis vormen voor de community in België

[Dutch PR Awards 2024] Ninette Neuteboom over USP Marketing PR

05-05-2024 | 12:39:00
USP Marketing PR is een persoonlijk, creatief en ambitieus PR & Marketingbureau gevestigd in hartje Amsterdam dat gespecialiseerd is in het vertegenwoordigen van de meest prestigieuze horeca-, reis-, luchtvaart- en lifestylemerken wereldwijd

[Dutch PR Awards 2024] Denise van Ooijen over Marcommit

03-05-2024 | 14:31:00
Marcommit is hét B2B PR- en contentmarketingbureau in Nederland en sinds kort onderdeel van Only Creative Entrepreneurs

[Dutch PR Awards 2024] Marcommit: ZilverWerkt

03-05-2024 | 10:30:00
Marcommit, onderdeel van Only Creative Entrepreneurs, is hét B2B PR- en contentmarketingbureau in Nederland


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sporticonen leiden Olympische campagne Staatsloterij

28-01-2026 | 16:23:00
Staatsloterij lanceert haar Olympische Spelen-campagne met de boodschap Staatsloterij is supporter van dromen. De aftrap is een korte film waarin oud-olympisch kampioenen een centrale rol spelen

La Place kiest Buro Bagsy als influencermarketing partner

28-01-2026 | 15:59:21
La Place heeft na een pitchtraject gekozen voor Buro Bagsy als vaste partner voor influencer marketing.

HEMA grootste kanshebber bij The Best Social Awards

28-01-2026 | 10:59:12
HEMA is dit jaar de grootste kanshebber met 10 nominaties, verdeeld over meerdere categorieën, waaronder Beste Merk, Beste Videoserie en Beste Campagne

[Vacatures] Follo zoekt een Business Development Representative

28-01-2026 | 09:29:00
Follo is per direct op zoek naar Business Development Representative - 32-40 uur | Hybride werken

[Vacatures] Follo zoekt een Medior Advertising Specialist

28-01-2026 | 09:12:00
Follo is per direct op zoek naar Medior Advertising Specialist - 32-40 uur | Hybride werken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.