Nine Nutbey-de Knecht in MT Dentsu Creative

Dentsu Creative Amsterdam kondigt aan dat Nine Nutbey-de Knecht na zeven jaar, waarvan de laatste vier als Head of Strategy, zich bij het managementteam van het bureau voegt. In de afgelopen jaren heeft Nine een belangrijke rol gespeeld in de groei van het strategische fundament van het bureau. Haar team groeide uit van twee naar twaalf mensen en kent zowel merk, experience, campagne als social strategen. Daarnaast droeg ze bij aan strategische transformaties voor merken als Pearle, Wehkamp, Volkswagen bedrijfswagens, Randstad, KLM, KPN en NPO.

Sven Vening, CEO Dentsu Creative: "Met het vertrek van Boris Nihom naar Dentsu Benelux voelde ik de behoefte om de strategische rol binnen ons MT direct sterk in te vullen. Los van alle inhoudelijke kwaliteiten, kiezen we als bureau ook voor de persoonlijkheid en energie van Nine, waarmee ze een voorbeeld voor het vak is."

Nine Nutbey-de Knecht: "Ik ben echt enthousiast om aan deze nieuwe uitdaging te beginnen. Het is fijn om deel uit te maken van een bureau dat het zo goed doet en waar zulke leuke mensen werken." 

www.dentsucreative.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Dentsu Creative haalt social-expert Vivian Kowalski binnen

24-09-2025 | 08:33:22
Dentsu Creative heeft Vivian Kowalski aangesteld als creative director. Ze komt over van Somention, waar ze sinds 2021 creatief leider was.

Dentsu Creative Amsterdam bestaat twintig jaar

19-09-2025 | 09:14:27
Het bureau startte in 2005 onder de naam ACHTUNG! en maakte sindsdien campagnes voor onder meer KPN, Volkswagen, Defensie, Rabobank, Porsche en Zalando.

KPN start campagne tegen online buitensluiten jongeren

12-09-2025 | 08:08:00
Dentsu Creative Amsterdam maakt Iedereen Behalve-campagne, opvolger van de Stukje van mij

Dentsu Creative werkt voor Prinses Máxima Centrum

02-09-2025 | 09:27:00
De samenwerking begon met de campagne voor de Maand van Kinderkanker. Hierin staat het thema beter worden centraal


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

GAMMA en VML Amsterdam lanceren duurzaamheidscampagne

25-09-2025 | 15:45:19
GAMMA werkt samen met VML Amsterdam aan een campagne die laat zien hoe eenvoudige aanpassingen in huis kunnen bijdragen aan het besparen van water, energie en geld.

Havas Lemz lanceert campagne tegen femicide

25-09-2025 | 14:53:15
Elke acht dagen wordt in Nederland een vrouw om het leven gebracht, vaak door haar partner of ex-partner.

INDIE Amsterdam ontwikkelt Vader Aarde-campagne Milieudefensie

25-09-2025 | 14:34:00
Milieudefensie wil dat klimaat en de rol van grote vervuilers nadrukkelijker op de politieke agenda komen.

BUUT ontwikkeld met DEPT: strategie, design, experience

25-09-2025 | 10:49:08
ABN AMRO lanceerde begin september BUUT, een bank voor tieners en hun ouders die is ontwikkeld door Tikkie in samenwerking met DEPT.

Joe Public lanceert introductiecampagne voor BUUT

24-09-2025 | 11:24:36
Centraal staat het werken met potjes, waarmee gebruikers eenvoudig budgetten kunnen maken en inzicht krijgen in inkomsten en uitgaven.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.