
NIMA partner Merken100 en M100
NIMA en Marketing Report hebben een partnerschap afgesloten. Het partnerschap heeft betrekking op de Merken100 en 100 Summer Edition, het event waarop de de Merken100 2024, de lijst van de meest invloedrijke merken in Nederland, bekend zal worden gemaakt.
De Merken100 2024 wordt vastgesteld op basis van data van drie gerenommeerde marktonderzoeksbureaus: Nielsen, Media Info Groep en Markteffect.
Lees hier alls over hoe het onderzoek dat de basis vormt voor de Merken100 2024 eruitziet
Bas Vlugt, oprichter van Maketing Report: "Wij zijn meer dan verheugd met het partnerschap. Het is voor ons voor het eerst dat we een partnerschap aangaan met een fameus instituut als NIMA, dat zowel binnen marketing als daarbuiten geen introducte nodig heeft. Dat we uitgerekend gaan samenwerken met betrekking tot de Merken100, een nieuw initiatief waarmee we grote ambities hebben - een nieuwe currency for brands, maakt ons zo mogelijk nog blijer."
Marketing Report hield onlangs een interview met Rob Overduin, sinds september 2023 voorzitter en directeur van NIMA: "Ik wil de vereniging weer in het middelpunt zetten en een centrale rol geven bij alles wat we doen. NIMA is een vereniging van marketingprofessionals in bedrijven, bij bureaus, in onderwijs en wetenschap. We zijn er voor en door marketeers; geen commerciële organisatie, maar een non-profit waar we nadenken, praten, leren en discussie voeren over de toekomst van het vak. Discussies om inzicht te krijgen, wijzer te worden en zo verder te komen. Dat is onze belofte aan ieder lid." Lees het volledige interview met Rob Overduin hier
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[HQ] Op bezoek bij SAN Adverteerder van het Jaar HEMA
[Forum] Bas Vlugt: Prijsvergelijkende reclame van Jumbo dom? Jazeker en wel hierom
[Merken100 Forum] Hoe belangrijk is investeren in merkbouwen?
[Merken100 2024] Nienke Debets: Mentos YES TO FRESH staat voor fysieke en mentale verfrissing
[Merken100 2024] Janneke Kloosterman (ZEKUR): Wij geloven in de kracht van eenvoud
Gepubliceerd door: Bas Vlugt