Nedstar benoemt Claudia Antolich tot Head of Marketing

De Amsterdamse scale-up Nedstar heeft Claudia Antolich aangesteld als Head of Marketing. Ze gaat Nedstars positie in de ethanolmarkt versterken. Ze zal zich richten op zowel strategieontwikkeling als hands-on marketingactiviteiten.

Claudia Antolich heeft in haar carrière bijgedragen aan de digitale zichtbaarheid en contentontwikkeling van diverse organisaties, waaronder dm-drogerie markt en Wonderkind. Volgens Steven van Wassenaer, medeoprichter en directeur van Nedstar, sluit haar ervaring goed aan bij de groeigerichte cultuur van het bedrijf.

Claudia Antolich: “De komende jaren willen wij de wereldwijde aanwezigheid en de positie van Nedstar in de markt versterken. Als Head of Marketing zal ik mij focussen op de strategie en de inbound en accountbased marketingactiviteiten, om ons netwerk uit te breiden. Het is een jong en ambitieus team en samen streven we ernaar om tegen het einde van 2025 in meer dan honderd landen aanwezig te zijn.”

Nedstar is een wereldwijde sourcing partner in bulk ethanol en spirits, met een netwerk van klanten en partners in meer dan 60 landen. Het bedrijf werd opgericht in 2018 en richt zich op het bieden van kwaliteitsproducten en duurzame bedrijfspraktijken binnen de ethanolindustrie.

www.nedstar.com

www.mediatic.eu

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Helft Nederlanders open voor AI in klantcontact

20-03-2026 | 12:29:00
De acceptatie is echter afhankelijk van het vermogen om klantvragen daadwerkelijk op te lossen. Dat blijkt uit de Nationale Voice Monitor

[Vacancy] Mediatic has a position for PR Consultant

22-01-2026 | 14:46:52
Mediatic is is directly lookinf for a PR Consultant (32-40 hours)

[Vacancy] Mediatic has a position for Medior Content Marketer

22-01-2026 | 14:40:00
Mediatic is is directly lookinf for Medior Content Marketer

Printplatform Drukzo is voortaan HelloPrint

17-12-2025 | 19:28:00
Het Nederlandse en Belgische printplatform Drukzo heeft zijn naam gewijzigd in HelloPrint, de naam die het bedrijf ook internationaal als merknaam gebruikt

Technische detachering verschuift in 2026 naar langdurige inzet

16-12-2025 | 13:06:32
De markt voor technische detachering beweegt in 2026 richting langdurige inzet en een veranderende vraag naar specialismen.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Trojan Monkeys ontwikkelt laadconcept voor Opcharge

31-03-2026 | 15:22:00
Opcharge introduceert een concept waarbij het laadmoment van elektrische auto’s wordt omgevormd tot een interactieve ervaring.

Fitzroy en Poows lanceren ongefilterde hondencampagne

31-03-2026 | 15:00:25
Poows heeft samen met bureau Fitzroy een campagne gelanceerd die voortkomt uit een aangescherpte merkpositionering. Het bureau vertaalde de nieuwe koers naar een directere en uitgesproken benadering, waarin eerlijkheid centraal staat.

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Projectmanager

31-03-2026 | 10:09:00
Creative Family is per direct op zoek naar een (Junior) Projectmanager

Selmore brengt Duo Penotti terug op radio

31-03-2026 | 09:29:00
Duo Penotti lanceert een campagne rond drie nieuwe smaakcombinaties, ontwikkeld door Selmore.

LePub en Heineken lanceren The Clinker op Coachella

30-03-2026 | 16:50:00
De slimme band koppelt muziekvoorkeuren van festivalbezoekers en moet helpen om nieuwe contacten te leggen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.