N=5 en Consumentenbond lanceren serie met bizarre consumentenverhalen

De Consumentenbond komt met de eerste brand publishing serie: Eerlijk waar?! Geanimeerde telefoongesprekken waarbij de meest bizarre en oneerlijke verhalen van consumenten een hoofdpodium krijgen. De redactieformule met bijbehorende serie is ontwikkeld in samenwerking met N=5.

De serie markeert een volgende stap in de merkpositionering en is onderdeel van de campagne Eerlijk is eerlijk.

Martin de Beer, merkstrateeg bij de Consumentenbond: "Als onafhankelijke organisatie zorgen wij ervoor dat Nederlandse consumenten de beste keuzes kunnen maken en krijgen waar ze recht op hebben. Onder de nieuwe generatie consumenten wordt dit echter nog te weinig gezien en gevoeld. Onze nieuwe merkcampagne, die eerder dit jaar uitkwam, richt zich dan ook voornamelijk op millennials, waarbij advertising de merkbelofte Eerlijk is Eerlijk invoelbaar maakt. Nu voegen we samen met N=5 Brand Publishing toe om deze belofte verder te bewijzen."

De eerste aflevering van de serie is het verhaal van Amir, die zijn spouwmuren liet isoleren met plastic bolletjes, die al snel overal in de buurt terug waren te vinden...

Anne Stokvis, creative partner N=5: “Voor deze serie hebben Paul Wagemaker en Arnout Robbe van N=5 samen met het merkteam van de Consumentenbond consumentenleed weten te vertalen naar entertainende stories, waarbij inhoud en creativiteit elkaar versterken. Dit verdiepen we vervolgens op het platform van de Consumentenbond en met eigen formats op social. Zo laat Brand Publishing zien hoe je middels creativiteit een merkbelofte verder kunt bewijzen, in een wereld waar aandacht een schaars goed is.”

De komende maanden worden meer afleveringen gelanceerd.

www.nis5.nl

www.consumentenbond.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

N=5, HOWDY en Patta ontwikkelen campagne Mentrum

15-05-2025 | 13:25:00
Campagne ‘De Rugzak van Amsterdam’ maakt psychische kwetsbaarheid zichtbaar.

N=5 en KVK zetten jonge ondernemers in de spotlight

17-04-2025 | 14:12:05
Op Koningsdag organiseren KVK en bureau N=5 de activatie Kraampje van Koophandel, waarmee kinderen op de vrijmarkt in Amsterdam ondersteuning krijgen bij hun eerste stappen als ondernemer.

Beyoncé x Levi's | Heineken | KitKat

14-04-2025 | 09:04:00
Anne Stokvis (N=5): Beyoncé x Levi's | Heineken | KitKat

DDB en Fitzroy aan kop bij Esprix-uitreiking

11-04-2025 | 15:09:54
Tijdens de Esprix-uitreiking op 15 mei in het STRAAT Museum in Amsterdam ontvangen 26 campagnes in totaal 32 bekroningen.

Anne Stokvis over Holland & Barrett, SXSW London en Beyoncé

01-04-2025 | 07:51:00
Wij spreken Executive Creative Director en partner Anne Stokvis over onder meer de skincare-campagne van Holland & Barrett, SXSW London en Beyoncé.

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.