N11 Group richt agency Ennovate op voor digitale innovatie

De N11 Group heeft een bureau gelanceerd: Ennovate. Dit tech agency richt zich op de ontwikkeling van digitale producten, platforms en services. Ennovate is voortgekomen uit het content- en marketingbureau B.made en gaat zich exclusief toeleggen op digitale innovatie en gebruikersbetrokkenheid.

Met de oprichting zet de N11 Group een volgende stap in haar groeistrategie, waarbij specialisatie en technologie centraal staan. B.made blijft zich focussen op content en marketing, terwijl Ennovate organisaties ondersteunt bij hun digitale transformatie.

Focus op technologische innovatie en engagement

Florian Siemer, managing director van Ennovate: "Met Ennovate bouwen we voort op de sterke basis van B.made, maar met volledige toewijding aan innovatie en engagement. Organisaties moeten zich continu vernieuwen om digitaal relevant te blijven. Wij combineren snelheid, creativiteit en technische diepgang om die kansen maximaal te benutten."

Bram van der Linden, CTO van zowel de N11 Group als Ennovate: "Technologie ontwikkelt zich razendsnel – vooral op het gebied van AI, personalisatie en data-integratie. Met Ennovate investeren we gericht in deze domeinen. Onze kracht ligt in het verbinden van technologische innovatie met praktische toepasbaarheid."

Multidisciplinair team ondersteunt digitale transformatie

Het team van Ennovate bestaat uit bijna twintig specialisten, onder wie strategen, designers, developers en marketeers. Het bureau biedt ondersteuning bij alle fasen van digitale projecten, van conceptontwikkeling tot realisatie.

De N11 Group bestaat inmiddels uit vijf labels: Buro N11, Buro Hause, B.made, Ennovate en Yimb. Hiermee versterkt de groep zijn positie binnen de Nederlandse digitale sector.

Samenwerking tussen labels binnen N11 Group

Erik Hardick, oprichter en eigenaar van de N11 Group: "Onze kracht zit in specialisatie én samenwerking. Elk label binnen de N11 Group heeft een eigen focus, maar samen leveren we totaaloplossingen die onze klanten klaarstomen voor de toekomst. Met Ennovate zetten we een belangrijke stap richting een sterk, geïntegreerd ecosysteem voor digitale innovatie."

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Michaël Van Damme spreker op Contentmarketing & Webredactie 2025

28-10-2025 | 16:56:00
Tijdens zijn sessie laat hij zien hoe AI organisaties helpt om razendsnel grote groepen te bereiken, zonder de persoonlijke verbinding te verliezen.

All Your BI kiest Alpha Tango voor merkidentiteit en website

28-10-2025 | 15:31:00
De samenwerking markeert een volgende stap in de groei van All Your BI, dat organisaties helpt complexe datavraagstukken te vertalen naar concrete actie en meetbare groei.

Dimi Albers: Groeien is geen keuze meer – het is een manier van denken

27-10-2025 | 13:37:00
Global CEO Dimi Albers deelt zijn inzichten over ondernemerschap binnen DEPT, de kracht van snelheid en wat groei anno 2025 écht betekent.

Ayvens kiest Traffic Builders als digitale groeipartner

27-10-2025 | 10:45:32
Ayvens gaat in Nederland een samenwerking aan met Traffic Builders. Met dit partnership wil Ayvens haar digitale verkoopkanaal uitbreiden

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

StudioM lanceert KNVB x Eurojackpot-campagne Mr. Beker

04-11-2025 | 14:26:00
De samenwerking viert de charme van de Eurojackpot KNVB Beker en positioneert Eurojackpot als naamgever van het toernooi.

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon

Twenty Two ontwikkelt wervingscampagne PostNL

04-11-2025 | 10:16:00
De campagne is bedoeld om post- en pakketbezorgers aan te trekken en laat zien hoe de functie kan passen bij uiteenlopende levensfasen en situaties.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Sr. Content Creator

04-11-2025 | 07:33:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Sr. Content Creator - 32–40 uur · Amsterdam

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.