MyFamily haalt Springbok in huis

Na een uitgebreid selectieproces kiest de tweede grootste particuliere uitbetaler van het Groeipakket in Vlaanderen voor Springbok. Het bureau zal de komende jaren de strategische, creatieve en media-aanpak voor MyFamily verzorgen.

Na een competitie waarbij 15 agency's zich kandidaat stelden, won Springbok in de laatste ronde van drie andere bureaus. MyFamily vroeg om een louter digitale aanpak.

Bruno Van de moortel, Head of Marketing bij MyFamily: “MyFamily staat voor boeiende uitdagingen en daar hoort een nieuwe strategische aanpak bij. Uiteindelijk hebben wij voor Springbok gekozen omdat ze de juiste balans hebben aangeboden tussen creativiteit en een verfrissende digitale strategie.”

Jeroen Huys, Managing Director bij Springbok: "De combinatie van digitale en creatieve uitdagingen zijn helemaal ons ding. We waren meteen gemotiveerd door de pitchvraag van MyFamily om niet alleen een nieuwe creatieve manier te zoeken om toekomstige ouders te bereiken, maar ook om MyFamily zo te positioneren dat ze heel dicht bij hun doelgroep staan”.

De samenwerking tussen MyFamily en Springbok start op 1 oktober.

www.springbokagency.com

www.myfamily.be

Mis geen nieuws meer en volg ons op LinkedIn

Lees ook:

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins

De 25 meest gelezen columns van het jaar 2025

22-12-2025 | 17:41:00
Welke onderwerpen raakten dit jaar een snaar bij marketingprofessionals? Het antwoord laat zich lezen in de cijfers

Waarom marketing vastloopt en hoe we daar in 2026 uitkomen

18-12-2025 | 13:06:00
Het einde van het jaar is traditioneel het moment van reflectie. Kijk ik terug op 2025 vanuit marketing, dan zie ik geen gebrek aan technologie maar een gebrek aan besluitvorming

Dawn ontwikkelt merkstrategie en campagne voor Greenpeace

14-12-2025 | 08:00:00
Greenpeace presenteert een merkcampagne die het werk van de organisatie breder en inhoudelijker in beeld brengt.

Bronzen Euro Effie maakt Joe Public Belgium’s Most Effective Agency

11-12-2025 | 09:55:00
Joe Public heeft een Bronzen Euro Effie gewonnen voor de Stream Big-campagne van VTM GO in de Best of Europe-categorie.

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[The List] Giesbers retail

07-01-2026 | 16:10:54
Wij zijn jouw creatieve all-in-one partner voor strategie, creatie en contentproductie.

ING-campagne richt zich op online verleiding

07-01-2026 | 09:45:00
Centraal staat Spaarslot, een functie in de ING-app die gebruikers helpt meer grip te houden op hun spaargeld.

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.