MMA en Bakkie Media lanceren podcastreeks over De Mercurs

De Magazine Media Associatie (MMA) en podcastplatform Bakkie Media lanceren een nieuwe podcastreeks ter gelegenheid van De Mercurs, de belangrijkste vakprijzen in de magazinebranche. In de serie delen zeven toonaangevende hoofdredacteuren en winnaars hun visie, ervaringen en ambities over de toekomst van magazinepublishing.

De reeks start op maandag 10 november en bestaat uit twee delen: drie afleveringen voorafgaand aan de uitreiking van De Mercurs en vier bonusafleveringen na afloop van het event op 20 november in Studio21 in Hilversum.

Gesprekken met hoofdredacteuren en winnaars

In het eerste deel schuiven Guido den Aantrekker (managing director entertainment DPG Media), Hella Hueck (hoofdredacteur EW Magazine) en Bram Mullink (hoofdredacteur Quest en National Geographic) aan. Na de uitreiking volgen gesprekken met winnaars in de categorieën BeLOFte van het Jaar, Partnership van het Jaar, Innovatie van het Jaar, Magazine Mediamerk van het Jaar en Redactieteam van het Jaar.

Harriët Schrier, directeur van de MMA: “De Mercurs zetten ieder jaar de toon in onze branche. Met deze podcastreeks laten we horen welke passie, visie en creativiteit er in ons vak schuilgaan. De gasten vertellen hoe zij in deze snel veranderende magazinemarkt succesvol zijn én blijven.”

Persoonlijke verhalen en creatieve inzichten

Thijs van Dijk, Bakkie Media: “Wat mij raakt is hoe openhartig onze gasten zijn en wat ze met ons willen delen. Van persoonlijke uitdagingen tot creatieve ‘wins’, dat levert telkens weer mooie gesprekken en verrassende inzichten op.”

Daniel Kok, Bakkie Media: “Iedereen verdient het om terug te blikken en vooruit te kijken op ons mooie vak. Deze reeks geeft ons én de luisteraar die kans en het levert een flinke dosis inspiratie op.”

De eerste drie afleveringen zijn vanaf 10 november te beluisteren via alle bekende podcastplatforms, op bakkiemedia.nl en mma.nl. Na de uitreiking van De Mercurs volgen wekelijks afleveringen met de winnaars.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Ate van der Meer: Bezieling is terug, het kan niet anders

10-12-2025 | 10:01:26
Identiteit, waarde en creativiteit zijn opnieuw leidend in een sector die jarenlang verslaafd was aan performance. Dat is geen nostalgie. Dat is overleven.

Whazzup?! in Media #12: De publieke media onder druk

10-12-2025 | 09:25:00
Waarom kiest de NOS ervoor om zich terug te trekken van X (voorheen Twitter), een platform met 2,8 miljoen gebruikers in Nederland?

VRM: Vlaamse mediasector op kantelpunt: big tech zetten sector onder druk

09-12-2025 | 11:50:11
De Vlaamse mediasector staat op een kantelpunt. De Big Tech zet de mediasector onder financiele druk en bedreigen de lokale diversiteit. Dit stelt de Vlaamse regulator voor de Media (VRM) naar aanleiding van het verschijnen van het rapport Mediaconcentraties in Vlaanderen 2025

Audify en Screenforce met zesde editie van Santa Hug voor branchegenoten

08-12-2025 | 16:12:00
Voor de zesde keer organiseren brancheorganisaties Audify (voor de radio/audiosector) en Screenforce (voor de tv/videosector) Santa Hug in de december-maand

adpaq koppelt met internationale SSP Adswizz

06-12-2025 | 00:07:12
 Het digitale audio advertentieplatform adpaq heeft de technische koppeling gerealiseerd met de internationale SSP Adswizz
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.