Michel Palmen verlaat Just Another Network en begint voor zichzelf

Michel Palmen is per 1 april 2024 vertrokken bij Just Another Network. Hij was daar vlak na de start in juli 2021 aangesteld als Agency Director en werd in augustus 2023 benoemd tot Managing Director.  Hij heeft zijn eigen adviesbureau Palmen Consultancy & Interim Solutions opgericht en werkt inmiddels voor Age Media (influenceragency gericht op YouTube) en het Belgische Energreen (een bedrijf dat slimme energie-oplossingen met producten als zonnepanelen, thuisbatterijen en laadpalen levert voor duurzame energie).

Bij Just Another Network hebben Patrick Klink en Matthijs Buitenhuis van het bureau ONBRDNG gezamenlijk tijdelijk de rol van Managing Director op zich genomen in afwachting van de benoeming van een andere leidinggevende. Just Another Network is een bedrijf dat talent, content, bereik, data en sales wil samenbrengen ten behoeve van de generatie Y en Z.  Just Another Network is (via Just Another Media Company) eigendom van onder meer JAMCi (privé investeerders) en venture capitalbedrijf DGI Ventures.

Michel Palmen: "Ik heb zelf gekozen een ander carrierepad te gaan volgen, wat te maken heeft met mijn persoonlijke ambities. Ik heb met veel plezier geholpen aan de opbouw van Just Another Network. Via mijn eigen advies- en interimbedrijf wil ik bedrijven helpen bij hun groeistrategie, maar ook bij verandermanagement, business- en marketingstrategie.”

Michel Palmen was ruim 10 jaar werkzaam voor Coca-Cola Company als onder meer marketing Manager Noord/West Europa alsmede als Brand Manager, alsmede het toenmalige Fox Networks, Liberty global, Talpa Network en het toenmalige ViacomCBS in rollen die met marketing en sales te maken hebben.

www.justanothernetwork.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Bob Koigi: Cannes International Festival of Creativity

13-06-2025 | 11:47:00
Nu het grootste evenement binnen de creatieve marketingwereld, het Cannes Lions Festival eraan komt zetten bureaus en merken hun beste beentje voor

CNX 2025 dag 1: AI innovaties en cultureel programma

13-06-2025 | 08:51:00
In dit verslag deelt David de Jong, journalist van Marketing Report, zijn indrukken van de eerste dag van het congres.

[Vacancy] Scooperz has a position for Account Director EMEA

13-06-2025 | 08:29:00
Scooperz is directly looking for Account Director EMEA - Breda

[Vacancy] Scooperz has a position for New Business Support

13-06-2025 | 08:13:00
Scooperz is directly looking for New Business Support - Breda

Kelly Eliyahu: AI versnelt marketing voor Salesforce

12-06-2025 | 16:33:00
Tijdens CNX 2025 in Chicago spreekt David de Jong met Kelly Eliyahu, Senior Director of Product Marketing, Marketing Cloud bij Salesforce.
 

 

Gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.