
Meeste new business in 2024 voor Abovo Maxlead: €114 miljoen
Op groepsniveau staat GroupM op de eerste plaats wat betreft totale nieuwe bedrijfswaarde
Volgens de COMvergence 2024 New Business Barometer The Netherlands boekten Abovo Maxlead (winst van Lidl), EssenceMediaCom (geconsolideerde winst van Odido) en Mindshare (behoud van Unilever) de beste prestaties van de achttien onderzochte mediabureaus.
Op groepsniveau staat GroupM op de eerste plaats wat betreft totale nieuwe bedrijfswaarde 2024 (inclusief retenties). Dit is het resultaat van internationale accountretenties, waaronder Unilever (88 miljoen euro) en Henkel (34 miljoen euro) en de winst van Amazon (56 miljoen euro), evenals lokale Odido-consolidatie (76 miljoen euro).
Omnicom Media (OMG) staat op de tweede plaats als het gaat om retenties - waaronder L'Oréal (44 miljoen euro); terwijl Publicis Media op de tweede plaats staat als retenties niet worden meegerekend, voornamelijk door het vastleggen van nieuwe klantenwinst van MediaMarkt (21 miljoen euro).
In Nederland beoordeelde COMvergence 96 media account moves/retentions in 2024, met een totaal van 595 miljoen euro. Hoewel het aantal beoordeelde accounts lager is, is het totale volume 146 miljoen euro hoger dan het beoordeelde volume in 2023 (449 miljoen euro). Twee categorieën - Retail en FMCG (Care) - vertegenwoordigden 53 procent van het totale beoordeelde volume in 2024.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Media Reverse en INDIE lanceren campagne Wereldmuseum
Retail Media Dashboard biedt grip op campagnedata
[Vacatures] ZIGT zoekt een Digital Media Consultant
[Vacatures] ZIGT zoekt een Media Director
[Vacatures] ZIGT zoekt een Social Advertising Consultant
Gepubliceerd door: Bas Vlugt