Meeste new business in 2024 voor Abovo Maxlead: €114 miljoen

Op groepsniveau staat GroupM op de eerste plaats wat betreft totale nieuwe bedrijfswaarde

Volgens de COMvergence 2024 New Business Barometer The Netherlands boekten Abovo Maxlead (winst van Lidl), EssenceMediaCom (geconsolideerde winst van Odido) en Mindshare (behoud van Unilever) de beste prestaties van de achttien onderzochte mediabureaus.

Op groepsniveau staat GroupM op de eerste plaats wat betreft totale nieuwe bedrijfswaarde 2024 (inclusief retenties). Dit is het resultaat van internationale accountretenties, waaronder Unilever (88 miljoen euro) en Henkel (34 miljoen euro) en de winst van Amazon (56 miljoen euro), evenals lokale Odido-consolidatie (76 miljoen euro).

Omnicom Media (OMG) staat op de tweede plaats als het gaat om retenties - waaronder L'Oréal (44 miljoen euro); terwijl Publicis Media op de tweede plaats staat als retenties niet worden meegerekend, voornamelijk door het vastleggen van nieuwe klantenwinst van MediaMarkt (21 miljoen euro).

In Nederland beoordeelde COMvergence 96 media account moves/retentions in 2024, met een totaal van 595 miljoen euro. Hoewel het aantal beoordeelde accounts lager is, is het totale volume 146 miljoen euro hoger dan het beoordeelde volume in 2023 (449 miljoen euro). Twee categorieën - Retail en FMCG (Care) - vertegenwoordigden 53 procent van het totale beoordeelde volume in 2024.

www.comvergence.net

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

[Vacatures] Kinesso zoekt een Insights and Effectiveness Consultant

04-07-2025 | 10:30:00
Kinesso is per direct op zoek naar Insights and Effectiveness Consultant

Piet Hein Smit krijgt 350.000 euro van Candid na conflict over overname XXS

02-07-2025 | 16:21:00
Candid moet oud-reclamemaker Piet Hein Smit naar schatting 350.000 euro betalen voor zijn aandelen in XXS, het bureau dat onder meer werkte voor HEMA, EasyJet en het Rode Kruis

Hearts & Science wordt mediabureau van Yazen in Nederland

01-07-2025 | 15:18:29
De samenwerking richt zich op strategische inzet van mediamiddelen om merkopbouw en duurzame groei te ondersteunen.

Fusie DPG en RTL NL: Kans of risico voor adverteerders?

30-06-2025 | 14:38:00
Vrijdag is bekend geworden dat de Autoriteit Consument & Markt (ACM) groen licht geeft voor de overname van RTL Nederland door DPG Media.

[Vacancy] Channel Factory has a position for Senior Performance Specialist

27-06-2025 | 10:19:00
Channel Factory is directly looking for Senior Performance Specialist - Amsterdam

Gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.