MediaMarkt kiest voor Publicis als mediabureau
In een internationale pitch van MediaMarkt is Publicis Groupe geselecteerd als mediabureau voor alle 11 landen waarin de elektronica-retailer actief is. Het mediabureau zal met ingang van deze maand MediaMarkt helpen om de marketingstrategie Experience Electronics verder te brengen en enkele honderden miljoenen euro’s mediabudget beheren.
Let's Go!
Sinds de lancering van de merkcampagne Let's Go in oktober 2022 heeft MediaMarkt gewerkt aan een doorontwikkeling van het merk. In het verlengde daarvan ontstond de behoefte aan een nieuwe impuls op het gebied van media-inkoop. Gekozen is voor het internationaal opererende Publicis.
Volgende stap
Caganur Atay Uctu, directeur marketing en corporate communicatie van MediaMarkt Benelux: "Onze klanten staan centraal in onze strategie en het is onze missie om een Experience Champion te worden, ook met betrekking tot media. De benoeming van Publicis onderstreept onze behoefte aan een deskundige partner, die ons helpt een balans te vinden tussen internationaal, efficiënt mediabeheer en lokale tactische implementatie. Ik kijk ernaar uit om onze ambitieuze mediastrategie in de Benelux een stap verder te brengen."
Bart ten Tije, Business Lead bij Publicis Nederland: "MediaMarkt is een prachtig merk om voor te werken. Sinds het begin van onze samenwerking merken we dat het marketingteam bij MediaMarkt perfect aanhaakt op de diensten die wij ze kunnen bieden. Onze relatie is gebaseerd op een geweldige team spirit en begrip van hoe we de doelen van MediaMarkt kunnen behalen."
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Sven Huberts wordt Global President van LePub
Publicis Groupe: omzetgroei bij stijgend operationele winst; netto winst stijgt niet
[Vacancy] Boomerang (part of Publicis Groupe) has a position for Executive Creative Director
Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends
[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Account Director
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Bob Koigi: Emotie presteert beter dan technologie in reclame
[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant (medior/senior)
[Vacancy] VML has a position for PXM - Technology Director
Somehow en PINK lanceren campagne Humanistisch Verbond
Modern Citizens volledig geïntegreerd in Brand Potential
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt