Mediahuis Radio start campagne komst Gerard Ekdom: Hij komt!

Mediahuis Radio is met een campagne gestart omtrent de start van Gerard Ekdom bij Radio Veronica per 2 september 2024.

De Tekentafel, het interne creatieve bureau van Mediahuis Radio, heeft een campagne ontwikkeld met de boodschap hij komt!

Nicole Ekdom-Talmon, de vrouw van Gerard Ekdom, collega’s Rob Stenders, Wouter van der Goes, Frank van ’t Hof en Frank Evenblij zijn in de commercial te zien vanuit verschillende settings. De commercial is digitaal (inclusief social media) te zien via alle tv-zenders in de maand augustus.

De komst van Gerard Ekdom kondigde in januari 2024 zijn vertrek bij Talpa Network (Radio 10) aan en maakte daar eind mei zijn laatste programma. Ook Wouter van der Goes en Frank van 't Hof die van NPO Radio 2 naar Radio Veronica gingen, startten in juni 2024 met hun middagshow van Radio Veronica.

De verwachting is overigens dat Mediahuis Radio de komende periode met een uitgebreidere campagne zal komen voor Radio Veronica.

Credits commercial:
Bureau: De Tekentafel (intern Mediahuis Radio) | Strategie: Jorn Agterberg | Creatie: Henk Bosch, Frederique van Dalen - Dittrich, Jonathan Kenemans, Dylan T | Producer: Rik Rampaart | Director: Stephan Vos | DOP: Peter van der Werve | Edit: Wouter Geelen | Audio: Max Schuiling, Joep Wiertz |  Media marketeer: Mike van Riggelen | Opdrachtgever: Jorn Agterberg (Radio Veronica)

www.mediahuisradio.nl

www.radioveronica.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Category Manager E-commerce

18-02-2026 | 09:23:00
Mediahuis is per direct op zoek naarCategory Manager E-commerce - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Junior UX/UI Designer

18-02-2026 | 09:03:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Junior UX/UI Designer - Antwerpen/Amsterdam

Merkcampagne DVHN en LC zet regio en lezer centraal

10-02-2026 | 14:50:19
De campagnes zijn ontwikkeld met G2K Brand Design Agency en richten zich op het versterken van de band met lezers tussen 30 en 50 jaar.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Audioproducer bij 100% NL

10-02-2026 | 08:15:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Audioproducer bij 100% NL - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Fullstack Developer

10-02-2026 | 08:04:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Fullstack Developer - Amsterdam
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu Creative ontwikkelt campagne rond kinderkanker

17-02-2026 | 16:23:00
De social- en OOH-campagne speelt in op het inzicht dat veel mensen ouders en kinderen met kinderkanker willen steunen, maar niet weten hoe.

Esprix versterkt jury 26e Gouden Giraffe Awards

17-02-2026 | 15:19:21
De inzendperiode voor de Esprix Awards start dit jaar al op 22 december. Daarmee krijgen inzenders de mogelijkheid om nog vóór de feestdagen hun cases aan te melden

Joe Public ontwikkelt campagne voor KiKa

17-02-2026 | 14:55:02
Op Wereld Kinderkankerdag lanceert KiKa samen met Joe Public een campagne onder het motto Laat kinderdromen uitkomen.

NEEW ontwikkelt actie voor lancering Filled Tony’s

17-02-2026 | 14:13:00
Met de campagne speelt Tony’s in op drukke momenten en volle agenda’s, door mensen onverwacht te verrassen met een gevulde reep.

VENGEAN ontwikkelt branding voor Natuurbegraafplaatsen van Waarde

17-02-2026 | 09:01:00
In de merkstrategie staat de combinatie van centrale kwaliteitsbelofte en lokale identiteit centraal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.