Mediahuis Nederland versterkt b2b-managementteam

Mouringh den Dunnen, Sander van Gestel en Elzemieke Olsthoorn treden toe tot het team

Mediahuis Nederland heeft het b2b-managementteam uitgebreid met drie leidinggevenden: Mouringh den Dunnen, Sander van Gestel en Elzemieke Olsthoorn. De uitbreiding sluit aan bij de bredere strategie van het mediabedrijf om de B2B-markt verder te ontwikkelen.

Mouringh den Dunnen is benoemd tot Sales Director Nationaal. Sander van Gestel neemt de rol van Manager Product op zich. Elzemieke Olsthoorn is gestart als Director MarCom & Creativiteit.

Focus op digitale ontwikkeling en samenwerking

Mouringh den Dunnen komt over van Mediahuis Radio, waar hij Marketing & Sales Director was. In zijn nieuwe functie is hij verantwoordelijk voor de relaties met mediabureaus en adverteerders. Daarnaast blijft hij betrokken bij de radiogerelateerde omzetstromen van het bedrijf.

Sander van Gestel werkte eerder bij VICE Media, waar hij wereldwijd verantwoordelijk was voor contentplatformen en b2b-producten. Zijn ervaring ligt onder meer op het gebied van teammanagement en strategische productontwikkeling.

Marketing en creatie onder leiding van Elzemieke Olsthoorn

Elzemieke Olsthoorn geeft als Director Marketing & Creativiteit leiding aan het marketingteam, Wayne Parker Kent en de creatieve studio MHX. Ze was eerder CMO bij Abovo Maxlead en vervulde diverse managementrollen bij uitgevers als DPG Media, Sanoma en Mediahuis.

Boaz Shkolnik, Directeur b2b bij Mediahuis Nederland: “Met de versterking van ons managementteam zijn we beter dan ooit in staat om onze positie te verstevigen. Onze nieuwe collega’s brengen waardevolle inzichten en ervaring mee die ons helpen versneld verder te bouwen aan duurzame groei en innovatie. Dit is vooral van belang nu Mediahuis Noord, Mediahuis Limburg en Mediahuis Nederland zijn samengevoegd tot één organisatie. Deze integratie creëert nieuwe kansen en vraagt om versterkte samenwerking voor het realiseren van synergie.”

www.mediahuis.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Audiohuis met podcast Met Nadia in Parijs

03-10-2025 | 16:32:00
Audiohuis komt met de wekelijkse podcast onder de titel Met Nadia in Parijs waarin presentatrice en journalist Nadia Palesa Poeschmann een bijzondere Nederlander ontmoet die in Parijs is gaan wonen en werken

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Verslaggever bij Dagblad van het Noorden

01-10-2025 | 10:00:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Verslaggever bij Dagblad van het Noorden - Emmen

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Online Redacteur (Tijdelijk)

01-10-2025 | 09:23:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Online Redacteur (Tijdelijk) - Leeuwarden en/of Groningen

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Domein Architect

25-09-2025 | 09:00:00
Mediahuis is per direct op zoek naar een Domein Architect - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Digital Workplace Manager

25-09-2025 | 08:49:00
Mediahuis is per direct op zoek naar een Digital Workplace Manager - Amsterdam/Antwerpen


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Nutricia start campagne tegen dreiging ondervoeding

03-10-2025 | 11:27:00
Uit onderzoek van Markteffect blijkt dat 85 procent van de Nederlanders zich (bijna) nooit zorgen maakt om zelf risico te lopen op ondervoeding.

Bob Koigi: Merken profileren zich als wereldwijde probleemoplossers

03-10-2025 | 11:10:58
Wereldwijde uitdagingen zijn te groot voor overheden of NGO’s om alleen aan te pakken. Steeds vaker stappen grote merken in dit domein

MediaMarkt brengt "Ik ben toch niet gek!" terug

03-10-2025 | 10:21:00
De slogan, die vanaf oktober weer te zien is in alle campagnes, krijgt een eigentijdse invulling die aansluit bij de huidige tijdsgeest.

[Vacatures] Springbok zoekt een Medior Projectmanager Marketing Automation

03-10-2025 | 09:47:00
Springbok is per direct op zoek naar een Medior Projectmanager Marketing Automation - Den Bosch

[Vacatures] PINK zoekt een Senior Social Advertising Consultant

03-10-2025 | 09:12:00
PINK is per direct op zoek naar Senior Social Advertising Consultant - Groningen  •  32-40 uur
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.