Mediahuis lanceert webshop Manners Selected

Mediahuis heeft via lifestyleplatform Manners een webshop gelanceerd onder de naam Manners Selected. In deze online winkel biedt de redactie maandelijks tien deals aan met een focus op prijs, stijl en kwaliteit.

Het aanbod bestaat uit producten op het gebied van gadgets, kleding en apparatuur voor in en rondom het huis. De redactie van Manners stelt het assortiment zelf samen, met als doel de lezer praktische en betaalbare lifestyle-opties te bieden.

Redactie speelt actieve rol in aanbod

Alrik de Jong, hoofdredacteur van Manners: “Naast onze onafhankelijke artikelen over geld & carrière, films & series en gezondheid tippen we onze lezers ook regelmatig over betaalbare lifestyle. Praktische en stijlvolle kooptips op verschillende vlakken. Met ons uitgebreide netwerk dat we hebben opgebouwd, was het een no-brainer om nu eens het heft in eigen handen te nemen. Wij gaan alleen nog een stapje verder met actieve betrokkenheid vanuit de redactie. Wat de webshop bijzonder maakt, is dat we de producten met zorg cureren, alsof het voor een vriend is. Het moet goed én betaalbaar zijn.”

Onderdeel van breder e-commercenetwerk

Manners Selected is onderdeel van het bredere e-commercebeleid van Mediahuis, waar eerder ook NRC en De Telegraaf mee aan de slag gingen. Ben Mulder, verantwoordelijk voor e-commerce binnen Mediahuis: “Met Manners Selected voegen we een mooi nieuw onderdeel toe aan het e-commercenetwerk van Mediahuis. We zijn blij dat we de redactie van Manners kunnen ondersteunen in het aanbieden van slimme en betaalbare lifestyledeals. Alles is erop gericht om de lezers van Manners.nl een soepele en inspirerende shopervaring te geven. We merken nu al dat de redactie haar doelgroep uitstekend aanvoelt, en dat versterkt ons geloof in dit model.”

www.mediahuis.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

prettysocial media voegt Mediahuis-titels toe aan portfolio

22-01-2026 | 13:52:00
De socialmediakanalen van Autovisie, Culy, NSMBL, Bedrock, WANT, Manners en J/M Ouders zijn per direct beschikbaar binnen het aanbod van prettysocial media.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Radio Insights Analist

15-01-2026 | 08:16:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Radio Insights Analist - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een FinOps Practitioner

15-01-2026 | 08:04:00
Mediahuis is per direct op zoek naar FinOps Practitioner - Amsterdam/ Antwerpen

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Insights Redacteur bij SPILNEWS

05-01-2026 | 10:32:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Insights Redacteur bij SPILNEWS - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Freelance Senior Concept Creatief bij SPILNEWS

05-01-2026 | 10:22:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Freelance Senior Concept Creatief bij SPILNEWS - Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director

[Vacatures] Fightclub zoekt een SEA Specialist

23-01-2026 | 10:47:00
Fightclub is per direct op zoek naar SEA Specialist - Breda
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.