Media Reverse wordt mediabureau van Cloudpillo
Media Reverse is door Cloudpillo geselecteerd als mediabureau voor mediastrategie en media-inkoop. Met de samenwerking willen beide partijen de groei van het merk versnellen met een aanpak waarin merkbouw en performance elkaar versterken.
De samenwerking is op 1 maart 2026 gestart en richt zich op een geïntegreerde inzet van verschillende mediakanalen.
Focus op merk en performance
Cloudpillo koos voor Media Reverse vanwege de strategische aanpak, transparantie en ervaring met media-inkoop en optimalisatie. Het mediabureau gaat Cloudpillo ondersteunen bij het verder ontwikkelen van de mediastrategie.
Lars van der Wijst, CMO & Founder Cloudpillo: "Cloudpillo is hard gegroeid en beweegt naar een volgende fase waarin we onze mediastrategie verder aanscherpen. Performancecampagnes blijven belangrijk, maar de ontwikkeling van het merk Cloudpillo krijgt een grotere rol. In Media Reverse hebben we een partner gevonden die deze afwegingen goed begrijpt en ons helpt om merk en performance structureel te verbinden. We hebben veel vertrouwen in de koers die we nu inzetten."
Volgende fase voor merk Cloudpillo
Volgens Media Reverse ligt er een basis om de positie van Cloudpillo verder uit te bouwen. Daarbij wordt gekeken naar een combinatie van merkopbouw en performancegerichte campagnes.
Sjors Kroon, Owner Media Reverse: "Wij zijn trots dat Cloudpillo voor Media Reverse kiest. Ik ben onder de indruk van de professionaliteit, de ambitie en het sterke team bij Cloudpillo. Het merk heeft een sterke basis neergezet en we zien veel potentie om daarop voort te bouwen met een aangescherpte mediastrategie.”
Media Reverse bedankt Sylvie Zwanenberg, Manon Daggers en Lars van der Wijst voor het vertrouwen in de samenwerking.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Eerste tv-campagne Yeehright! bij Talpa Network
[Vacatures] Media Reverse zoekt een Media Consultant
[Vacatures] Serviceplan Group zoekt een Digital Consultant bij Mediaplus
Media Reverse en Habufa lanceren XOOON-campagne op tv
ReumaNederland kiest Media Reverse voor mediaplanning
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen