Maurits Denekamp, Daphne Weers en Tim Teunissen naar Natwerk

Natwerk verwelkomt Maurits Denekamp, Daphne Weers-Linthorst en Tim Teunissen, net als Head of Business Danny van de Wetering. Met deze versterkingen vergroot Natwerk niet alleen de capaciteit maar tilt het ook de afdelingen strategie, account en creatie naar een hoger niveau.

Maurits Denekamp

Maurits Denekamp, senior strateeg, voegt veel waarde toe aan het team. Als lecturer aan de Erasmus Universiteit brengt hij academische kennis en praktische inzichten samen. Hij werkt mee aan de ontwikkeling van de afstudeerrichting Creative Brand Strategy. Voorheen bekleedde hij strategische posities bij bureaus zoals Publicis, TBWA en Anomaly.

Maurits Denekamp: "Ik ben al langer in gesprek met Reinier en Jens (eigenaar en head of strategy, red.) en deel hun geloof ik sterke merkpositioneringen als basis van goed werk. Daarnaast spat het plezier ervan af bij Natwerk, en dat zie je terug in het werk."

Daphne Weers-Linthorst

Daphne Weers-Linthorst, Account Director, brengt een schat aan ervaring met zich mee, opgedaan tijdens haar lange carrière bij KesselsKramer, waar ze zowel als producent als project lead heeft gewerkt. 

Daphne Weers-Linthorst: "Onconventioneel, eigenzinnig, effectief. Genoeg redenen om voor Natwerk te kiezen. Daarbovenop een waanzinnig team volop in ontwikkeling, dus ook nog eens spannend."

Tim Teunissen

Tim Teunissen voegt zich bij Natwerk als Art Director met ervaring bij N=5 en Buutvrij. Strategische advertising en opvallende communicatie kenmerken zijn carrière so far. Naast werken voor mooie klanten, houdt hij zich ook bezig met de industrie zelf en is hij bestuurslid bij Jonge Honden.

Tim Teunissen: "Natwerk kan toveren. Ze zoeken net zo lang tot er een verhaal ligt dat schuurt. Dat is waarom klanten komen, en creatieven er willen werken."

www.natwerk.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Natwerk trapt Waterjaar ARTIS af met DUIK IN ARTIS-campagne

23-03-2026 | 16:49:00
Natwerk heeft voor ARTIS de campagne DUIK IN ARTIS ontwikkeld. Daarmee opent ARTIS in 2026 een jaarprogramma rond het thema water en wordt toegewerkt naar de opening van het ARTIS-Aquarium in juni.

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Media Manager

06-01-2026 | 09:23:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Media Manager

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Rory Sutherland: Stop met jezelf vergelijken met concurrenten

27-03-2026 | 13:40:00
Op het hoofdkantoor van Tony’s Chocolonely in Amsterdam sprak Bas Vlugt met Rory Sutherland na zijn keynote

Bob Koigi: Onrust Golfregio bedreigt advertentiebudget

27-03-2026 | 09:05:00
De wereldwijde advertentiemarkt zou naar verwachting met 10,4 procent groeien, maar die prognose hangt nu sterk af van stabiliteit

Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up

27-03-2026 | 08:47:32
Het bureau was verantwoordelijk voor de strategische positionering, de creatieve vertaling en het ontwerp en de bouw van de website

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.