Maurits Denekamp, Daphne Weers en Tim Teunissen naar Natwerk

Natwerk verwelkomt Maurits Denekamp, Daphne Weers-Linthorst en Tim Teunissen, net als Head of Business Danny van de Wetering. Met deze versterkingen vergroot Natwerk niet alleen de capaciteit maar tilt het ook de afdelingen strategie, account en creatie naar een hoger niveau.

Maurits Denekamp

Maurits Denekamp, senior strateeg, voegt veel waarde toe aan het team. Als lecturer aan de Erasmus Universiteit brengt hij academische kennis en praktische inzichten samen. Hij werkt mee aan de ontwikkeling van de afstudeerrichting Creative Brand Strategy. Voorheen bekleedde hij strategische posities bij bureaus zoals Publicis, TBWA en Anomaly.

Maurits Denekamp: "Ik ben al langer in gesprek met Reinier en Jens (eigenaar en head of strategy, red.) en deel hun geloof ik sterke merkpositioneringen als basis van goed werk. Daarnaast spat het plezier ervan af bij Natwerk, en dat zie je terug in het werk."

Daphne Weers-Linthorst

Daphne Weers-Linthorst, Account Director, brengt een schat aan ervaring met zich mee, opgedaan tijdens haar lange carrière bij KesselsKramer, waar ze zowel als producent als project lead heeft gewerkt. 

Daphne Weers-Linthorst: "Onconventioneel, eigenzinnig, effectief. Genoeg redenen om voor Natwerk te kiezen. Daarbovenop een waanzinnig team volop in ontwikkeling, dus ook nog eens spannend."

Tim Teunissen

Tim Teunissen voegt zich bij Natwerk als Art Director met ervaring bij N=5 en Buutvrij. Strategische advertising en opvallende communicatie kenmerken zijn carrière so far. Naast werken voor mooie klanten, houdt hij zich ook bezig met de industrie zelf en is hij bestuurslid bij Jonge Honden.

Tim Teunissen: "Natwerk kan toveren. Ze zoeken net zo lang tot er een verhaal ligt dat schuurt. Dat is waarom klanten komen, en creatieven er willen werken."

www.natwerk.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Media Manager

06-01-2026 | 09:23:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Media Manager

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op

06-03-2026 | 14:16:00
Belastingdienst is gestart met de publiekscampagne Aangifte inkomstenbelasting.

BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne

06-03-2026 | 10:55:27
Onder de titel Elke stemmer verdient een standbeeld worden stemmers centraal gezet.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR/OPS manager

06-03-2026 | 08:49:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior HR/OPS manager - Fulltime · Amsterdam

Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media

06-03-2026 | 08:42:10
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.