[Marketing Report Radio] Boris Helleman over Mastercard-campagne The Pride Side

Boris Helleman is manager marketing bij Mastercard. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we hem over onder meer de Pride-campagne van zijn bedrijf.

Boris Helleman: "Twee jaar geleden hebben we de True Name-kaart gelanceerd in Europa, een kaartoplossing voor non-binaire en transmensen om de naam waarmee ze zich identificeren op hun kaart te laten weergeven zonder dat de rechter eraan te pas komt, want een officiële naamsaanpassing is best een hoop gedoe. Dit deden we samen met Bunq. Het gaat om hele grote groepen mensen, bleek al uit ons internationale onderzoek hiernaar."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 15 augustus 2023 terug:

Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.


Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.newbusinessradio.nl

www.dcvf.nl

Lees ook:

Kim van Drie: Wij kozen all-in voor plantaardige chocolade

17-04-2025 | 08:48:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we haar over de combinatie van smaak, duurzaamheid en slimme marketing

Almar Fernhout: Duurzaamheid vraagt om gewoon doen

16-04-2025 | 11:44:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over de missie van SMYLE

Thomas Elias: Werk aan resultaat, niet aan aannames

16-04-2025 | 11:28:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over het belang van meetbaarheid en focus binnen social media.

Britt Hogenhuis en Sophie van der Schaft: Focus werkt echt

16-04-2025 | 11:19:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hen over hun onderlinge (werk)relatie, de rebranding en hun eigen meettool.

Bart de Vries: Lokaal adverteren past in de tijdgeest

16-04-2025 | 10:49:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over de ontwikkelingen in de markt voor local advertising.

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.