Marketing Report-columnist Patrick Petersen genomineerd voor PIM Marketingliteratuurprijs 2024

AI-expert, spreker, auteur en Marketing Report-columnist Patrick Petersen is genomineerd voor de PIM Marketingliteratuurprijs 2024. Met zijn boek Handboek AI voor marketing en groei maakt hij kans op de prijs, net als zes andere toonaangevende marketingboeken van dit jaar.

De verkiezing wordt georganiseerd door het Platform Innovatie in Marketing (PIM). De prijsuitreiking is op 14 november 2024 in Gorinchem.

Alle genomineerden

  • Bart de Leeuw & Mieke Fonck - Empathie werkt
  • Bart Lombaerts, Ann Maes, Frederik Picard & Chris Van Gils - Do Tell
  • Jean-Pierre Thomassen & Eric de Haan -Customer Experience: van cult naar cultuur
  • Marjolijn Meynen & Ed Stibbe - Duurzame verleiding
  • Patrick Petersen - Handboek AI voor marketing en groei
  • Peter Snoeckx - De Retentie-economie
  • Patrick van Thiel - Met de stroming mee

De jury van de PIM Marketing Literatuurprijs 2024 bestaat uit een divers en ervaren panel van twaalf marketingprofessionals, die samen een breed spectrum aan expertise vertegenwoordigen.

www.pimonline.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Patrick Petersen: OpenAI wil al jouw diepste geheimen!

22-05-2025 | 14:47:00
Laten we het eens hebben over OpenAI’s briljante strategie rond privacy... die vooral ontbreekt.

Patrick Petersen: AI-selling: Koop dit van mij, je wilt het

06-05-2025 | 08:46:42
Het AI-landschap biedt weer iets nieuws: AI-selling en Intelligent Commerce. Klinkt als iets uit een sci-fi film waarin robots je koelkast herprogrammeren

Patrick Petersen: Wilt u een koopknop bij uw AI-prompt?

29-04-2025 | 10:56:04
Dus welkom in de AI-markt 2.0. Waar elk gesprek begint met advies… en eindigt met een affiliate-link.

Patrick Petersen: Zelf denken is zo 20e eeuw, groetjes AI

24-04-2025 | 11:26:39
Waarom zou je nog zelf je hersenen inschakelen, als je ook gewoon een vraag in een tekstvak kunt typen

AI: Van wetenschappelijke revolutie tot Muppet-manie

08-04-2025 | 11:34:00
Jaren van technologische vooruitgang—allemaal zodat we nu onze tijd kunnen besteden aan het genereren van plaatjes van Kermit de Kikker in Pixar-stijl

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.