LU en Tim Senders starten videoserie over student en welzijn

Tijdens de Week van de Mentale Gezondheid zetten Tim Senders en koekjesmerk LU zich in voor het welzijn van studenten. In een driedelige videoserie op social media gaat Tim op bezoek bij studenten die net op kamers wonen. Samen onderzoeken ze hoe een studentenkamer kan veranderen in een plek waar rust, verbinding en balans centraal staan.

De serie is onderdeel van een bredere campagne waarin LU aandacht vraagt voor mentale gezondheid. Uit onderzoek van LU en iVOX blijkt dat een groot deel van de studenten zich regelmatig gestrest of eenzaam voelt. Zo geeft 72 procent aan regelmatig stress te ervaren, 56 procent heeft last van sociale druk en 82 procent voelt zich weleens eenzaam.

Gesprekken over mentaal welzijn

In de afleveringen voert Tim open gesprekken met studenten over hoe ze omgaan met de hectiek van het studentenleven en hoe ze hun kamer persoonlijk en veilig maken. De nadruk ligt op de waarde van huiselijkheid, juist in een periode waarin veel verandert.

De serie onderstreept het belang van kleine, alledaagse rituelen als samen eten of op bezoek gaan, als manier om echte verbinding te creëren. De video's verschijnen deze zomer op de social kanalen van zowel Tim Senders als LU.

Bekijk aflevering 1

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Revitalize breidt samenwerking met Komori wereldwijd uit

10-07-2025 | 11:27:17
Wat begon als een Europese opdracht, is inmiddels uitgegroeid tot een structureel partnerschap dat meerdere merken en continenten beslaat.

Carlos Alcaraz merkambassadeur bij evian

10-07-2025 | 10:25:00
De Spaanse tennisser gaat de samenwerking aan met als doel een brede groep mensen te inspireren tot een gezonde levensstijl.

Zo blaas je de branding van jouw website het leven in

09-07-2025 | 09:56:00
Er zijn vier redenen om de branding van je site nieuw leven in te blazen: Binding met de doelgroep, Het ontbreken van kracht, Beperkte online zichtbaarheid

Antal van Pelt: Creativiteit doorbreekt taboes

04-07-2025 | 08:00:00
In gesprek met Bas Vlugt vertelt Antal van Pelt over de werkwijze van het onafhankelijke bureau, de kracht van merkbeloftes die bij een organisatie passen

Bertolli kiest voor HOWDY en All Heads On Deck

25-06-2025 | 12:59:00
Na eerdere samenwerking voor Jean Bâton bundelen creatief bureau HOWDY en strategisch bureau All Heads On Deck opnieuw hun krachten.
 

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.