Lisi Herrebrugh en Rushemy Botter zijn gast-Creative Directors van ELLE's septembernummer

Op 20 augustus verscheen het modenummer van ELLE met team Botter als gast-Creative Director. In deze ELLE delen ze alles wat ze zélf graag hadden willen weten aan de start van hun carrière.

Lisi Herrebrugh en Rushemy Botter delen alle ins en outs over het runnen van een modemerk, van het creëren van een visie tot het kiezen van de juiste stoffen en het casten van modellen voor een show of shoot. Daarnaast komen de mentors aan het woord die een belangrijke rol hebben gespeeld in hun carrière: zakelijk directeur Ann Chapelle, festivaldirecteur Jean Pierre Blanc en modeontwerper Walter Van Beirendonck. De lezer kan ook zijn eigen Botterpiece maken: dit nummer bevat een naaipatroon van hun Botters bestseller, de Upside Down Trouser Sweater.

ELLE x Botter x FOUR Amsterdam

Anke de Jong, ELLE’s hoofdredacteur: "Ik volg Lisi Herrebrugh en  Rushemy Botter al vanaf de start van hun carrière. Ik vind hun werk zo cool en relevant. Vorig jaar heb ik ze gevraagd als guest creative directors voor ELLE en ik was zo blij dat ze net zo enthousiast waren over dit idee als wij. Ik ben megatrots op het resultaat. Ze zijn ongelooflijk gul met hun kennis, ze delen alle ins en outs over het runnen van een modemerk. Dit nummer is een must-have voor alle modestudenten en iedereen die geïnteresseerd is in de modewereld."

www.hearst.nl

www.elle.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Partnerschap Hearst US en Mobian voor lokale Amerikaanse nieuwsmerken

06-02-2026 | 10:08:00
Het mediabedrijf wil de advertentievoorraad in de Verenigde Staten nauwkeuriger laten classificeren en waarderen.

Hearst Nederland werkt samen met Opt Out Advertising

28-01-2026 | 12:10:00
Hearst Nederland sluit Opt Out Advertising aan als AdTech-partner. De uitgever breidt daarmee haar online advertentiemogelijkheden uit

Caroline Ammerlaan aan het roer bij Hearst Magazines Nederland

06-01-2026 | 14:37:00
Hearst Magazines Nederland heeft Caroline Ammerlaan benoemd tot Chief Executive Officer. Dat maakte het bedrijf bekend in New York

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Strategic Data Analyst

02-01-2026 | 12:52:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Strategic Data Analyst

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Ad Interim E-mailmarketeer

15-12-2025 | 08:34:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Ad Interim E-mailmarketeer


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Anne Stokvis: Wat de sportpers kan leren van NBC

12-02-2026 | 17:28:00
In plaats van klagen, kan de Nederlandse sportpers beter naar NBC kijken.

Jurjen van den Broek: Van Search naar Sidekick

12-02-2026 | 17:08:22
Terwijl AI verschuift van antwoorden naar acties, begint het klassieke marketingmodel barsten te vertonen.

VENGEAN verzorgt rebranding Kern Konsult

12-02-2026 | 16:56:08
Het organisatieadvies- en ontwikkelbureau kiest voor een koerswijziging om zijn positie als consultant in de publieke sector te versterken.

Jim Abbring: Rocket & Redfin | Zevo | Volkswagen

12-02-2026 | 15:14:00
[The International] Creative Lead Finally an Agency bespreekt een aantal Super Bowl commercials

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.