LINDA. sluit zich weer aan bij de MMA
LINDA. keert per 1 januari 2025 terug als lid van de Magazine Media Associatie (MMA). De uitgeverij, bekend van de merken LINDA., LINDA.meiden en Vogue.nl, beëindigde in 2020 haar lidmaatschap bij de MMA na de verkoop van de uitgeverij aan Talpa Network.
Erwin van Luit, voorzitter van de MMA. "Als een toonaangevende speler in de Nederlandse magazine medialandschap dragen zij bij aan de diversiteit en de dynamiek van de sector. Hun terugkeer is een bevestiging van het belang van onze brancheorganisatie. We kijken ernaar uit om samen te werken en de sector verder te ontwikkelen."
Louise van Nispen, managing director LINDA.: “LINDA. is één van Nederlands grootste mediamerken en koploper in de digitale transformatie. We vinden het belangrijk de MMA te ondersteunen, zeker in een tijd waarin de magazinemarkt onder druk staat en we als branche continu moeten innoveren en vernieuwen om toekomstbestendig te blijven. Wij leveren daar graag een bijdrage aan.”
Foto: Depositphotos.com
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Patricia Sonius wordt algemeen directeur NMO
Hoe creatief vakmanschap 60 procent nieuw publiek opleverde
VRM: Vlaamse mediasector op kantelpunt: big tech zetten sector onder druk
Zes winnaars in Margriets 60 boven 60
DPG Media wijzigt (directie)structuur in Nederland en België
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dawn ontwikkelt merkstrategie en campagne voor Greenpeace
[Marketing Week] Bob Koigi: marketeers verhogen digitale bestedingen in 2026
Fightclub zet mens centraal in campagne Hulphond Nederland
[Vacancy] Cheil Benelux has a position for Medior Strategist / Strategy Manager
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Senior PR & Events Manager
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert