Lauren van der Heijden stopt bij DPG Media en wordt CEO van The Works

Lauren van der Heijden, Chief Commercial Officer bij DPG Media vertrekt daar en begint op 1 februari 2024 bij The Works als CEO. Dat maakt hij bekend via LinkedIn.

The Works is het moederbedrijf van onder meer de recruitmentbedrijven YoungCapital, YoungCapital Next en DASH. The Works noemt zich een human based tech bedrijf, is actief in 10 landen en telt 1300 medewerkers met een jaaromzet van 603 miljoen euro (2021). Het bedrijf is in 2000 opgericht door Hugo de Koning, Bram Bosveld en Rogier Thewessen.

Lauren van der Heijden was van januari 2016 tot december 2020 directeur Advertising bij DPG Media en sinds januari 2021 CCO voor zowel Nederland als België. Voor 2016 werkte hij bij onder meer RTL Nederland en het toenmalige Telegraaf Media Groep.

Groei stimuleren

Voor zijn rol bij DPG Media bekleedde Lauren verschillende leidinggevende functies bij mediabedrijven als RTL en Telegraaf Media Groep. Daarnaast was hij als bestuurder actief in verschillende brancheorganisaties zoals IAB Nederland en de Reclame Code Commissie. Van der Heijden volgt Ineke Kooistra op als voormalige CEO van The Works. In zijn rol als CEO zal hij zijn kennis inzetten om de groei en innovatie van het bedrijf verder te stimuleren. 

Lauren van der Heijden: "Ik kijk uit naar deze nieuwe uitdaging maar zal ook nog vaak terugdenken aan de mooie tijd bij DPG Media. Hoogtepunten waren de integratie van de commerciële organisaties van Wegener, Sanoma en recent die van RTL Belgium, maar bovenal kijk ik met heel veel plezier terug op de samenwerking met zoveel leuke en slimme collega’s. Ik ga jullie missen! Tot 1 februari 2024 ben ik nog gewoon op post en dan start dit avontuur."

Hugo de Koning: "We zijn ontzettend blij met Lauren aan boord van The Works. Lauren heeft DPG Media commercieel getransformeerd van een offline printbedrijf naar een multimediale organisatie. Met zijn bevlogen instelling past Lauren goed binnen het DNA van The Works. Zijn expertise is van grote meerwaarde voor The Works, waar hij onder andere verantwoordelijk gaat zijn voor de digitale transformatie van onze dienstverlening."

www.the-works.com

www.dpgmedia.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Mediahuis Nederland, DPG Media en Ster komen met regels voor politieke reclames

14-09-2025 | 15:17:00
Mediahuis Nederland, Ster en DPG Media hebben regels aangekondigd hoe per 10 oktober 2025 politieke reclames kunnen worden aangekocht

ICMA 2025 - Menopower Shower

13-09-2025 | 09:00:00
Vrouwen tussen de 40 en 60 jaar bevinden zich in een levensfase waarin de menopauze een onvermijdelijk onderwerp is.

ICMA 2025 - Ariadne at Home

12-09-2025 | 10:42:00
Ariadne at Home is een gewaardeerde special-interest-titel die vrouwen inspireert.

ICMA 2025 - Gazelle: Achterop kan alles

12-09-2025 | 10:16:14
Gazelle vroeg ons om hun allereerste longtail fiets, de Gazelle Cabby, te introduceren bij jonge, stadse gezinnen met de tagline ‘Achterop kan alles’

ICMA - Libelle's Hart voor jou-editie

12-09-2025 | 10:04:00
De ‘Hart voor jou’-editie van Libelle is een samenwerking met cardiologen met een sterke maatschappelijke boodschap en een mooie redactionele mix


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] iO zoekt een Marketing Strateeg

15-09-2025 | 08:50:00
iO is per direct op zoek naar Marketing Strateeg - Campus Den Bosch

[Vacatures] Influentials zoekt een Medior Campaign Manager

15-09-2025 | 07:49:00
Influentials is per direct op zoek naar Medior Campaign Manager (36-40 uur) Fulltime · Rotterdam / Amsterdam

[Vacatures] Influentials zoekt een Junior Account & Success Manager

15-09-2025 | 07:38:00
Influentials is per direct op zoek naar Junior Account & Success Manager (32-40 uur) Fulltime · Rotterdam / Amsterdam

[Vacatures] Influentials zoekt een Allround Stagiair(e)

15-09-2025 | 07:28:00
Influentials is per direct op zoek naar Allround Stagiair(e) - Fulltime · Rotterdam

Multi-Gyn kiest voor AndAgencyAmsterdam

12-09-2025 | 11:01:00
Multi-Gyn, specialist in vaginale verzorging, heeft voor AndAgencyAmsterdam gekozen voor de ontwikkeling en uitvoering van een geïntegreerde marketingcampagne.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.