Kinepolis Enschede opent nieuwe ScreenX zaal

Kinepolis Enschede opent vanaf 16 februari een ScreenX zaal. Bij ScreenX worden films intenser beleefd door de 270 graden projectie. Het beeld wordt uitgebreid naar de linker- en rechterwanden van het theater. Hierdoor ontstaat een panoramische kijkervaring die je het gevoel geeft midden in de film te zitten. 

Welkomstsactie

Kinepolis organisert een welkomsactie ter gelegenheid van de opening van de ScreenX zaal. De eerste film die vertoond zal worden in Enschede in ScreenX is Madame Web. 

ScreenX

ScreenX is 's werelds eerste multi-projectie theatertechnologie die wordt gebruikt in een theateromgeving. Bij een ScreenX zaal zijn er extra projectoren aanwezig die scenes van de film projecteren op de wanden voor een panoramische filmervaring. Deze scenes zijn geselecteerd om de film en de beleving hiervan optimaal tot zijn recht te laten komen.  

Don Savant: "Kinepolis begrijpt dat immersieve filmervaring een doorslaggevend onderdeel is van filmindustrie. We zijn enthousiast om de samenwerking met Kinepolis verder uit te breiden en zijn onwijs trots op de opening van de nieuwe ScreenX zaal in Enschede. Deze nieuwe zaal biedt bezoekers een ongeëvenaarde bioscoopervaring en laat zien wat bereikt kan worden als twee innovatieve bedrijven samenwerken." 

Grolsch Filmbar

In Enschede heeft Kinepolis een samenwerking met Kinepolis gestart waarbij er een eigen Filmbar is gelanceerd met het idee van shop-in-shop met meters aan Grolsch koelkasten met diverse soorten bier.

CJ 4DPLex

ScreenX is een product van CJ 4DPlex. Er zijn wereldwijd meer dan 380 ScreenX-zalen in 41 landen. 

www.kinepolis.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Michiel Veugelers: De onvermoeibare kracht van Marlene

23-01-2026 | 09:14:00
Tijd dus voor een ode aan deze Wonder Woman van ons vak.

Joe Public vervolgt campagne Het blijft mensenwerk voor KPMG

19-01-2026 | 14:16:00
In het vervolg staan opnieuw medewerkers centraal en laat het bedrijf zien hoe menselijkheid een rol speelt in het werk van accountants en consultants.

IFFR breidt culturele samenwerkingen in Rotterdam uit

15-01-2026 | 16:41:20
Het International Film Festival Rotterdam (IFFR) presenteert voor zijn 55ste editie een reeks uitgebreide en terugkerende culturele samenwerkingen in Rotterdam.

Eenkoppige directie bij NFF na wegvallen subsidie

14-01-2026 | 15:58:00
Marjolijn Bronkhuyzen treedt aan als Algemeen Directeur/Bestuurder. Ido Abram neemt afscheid als Artistiek Directeur/Bestuurder.

Marlene Wickel ontvangt Jan Nijland Zilveren Roos; Jeroen Koopman krijgt Zilveren Roosje

06-01-2026 | 23:03:00
Marlene Wickel (Jean Mineur Mediavision) heeft de Jan Nijland Zilveren Roos toegekend gekregen. Het Jan Nijland Zilveren Roosje ging naar Jeroen Koopman (NewBe/de Bigger Picture Podcast)

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends

29-01-2026 | 15:04:00
Met het platform zet het merk fandom centraal als manier om mensen met elkaar te verbinden

Niek Eijsbouts: Dustin Henderson en de goede chaos

29-01-2026 | 14:18:00
Slechte chaos is te laat starten met een project omdat niemand eerder durfde te beslissen. Of drie rondes feedback waarin niemand zegt wat er echt speelt.

Bol kiest TBWA\NEBOKO als lead creative agency

29-01-2026 | 13:36:01
Het bureau krijgt een centrale rol in de merkstrategie en ontwikkelt campagnes die de positie van bol als lokaal en betrouwbaar platform ondersteunen.

Maarten van Maaren Commercial Director Azerion Nederland

29-01-2026 | 11:12:57
In deze rol is hij verantwoordelijk voor de commerciële strategie, klantontwikkeling en de verdere groei van de advertentieactiviteiten op de Nederlandse markt.

Lynk & Co lanceert campagne The New 08. Limit Less

29-01-2026 | 11:02:21
De focus ligt op rijbereik als voorwaarde voor comfortabel en ononderbroken dagelijks gebruik.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.