Jumbo voegt display banners en DOOH toe aan advertentieplatform

Jumbo Supermarkten zet als eerste retailer in Nederland een grote stap binnen haar self-service advertentieplatform in samenwerking met Streaem. Nu kunnen alle leveranciers, naast sponsored products, ook zelf display banners en digitale schermen bij Jumbo inzetten, real-time monitoren en optimaliseren.

In het voorjaar van 2023 introduceerde Jumbo het self-service platform, waarmee leveranciers de mogelijkheid hebben om hun producten extra onder de aandacht te brengen bij klanten van Jumbo. Het platform is gestart met de mogelijkheid om sponsored products te plaatsen. Daar worden nu display banners op Jumbo.com en in de Jumbo app en digitale schermen in ruim 500 winkels aan toegevoegd. 

Jumbo is de eerste retailer in Nederland die deze mogelijkheid toevoegt. Er wordt continu gewerkt aan optimalisatie van het platform. Zo is recentelijk onder andere ROAS (Return On Ad Spend) voor sponsored products toegevoegd, om adverteerders meer inzicht en optimalisatiemogelijkheden te bieden. Dit jaar worden de mogelijkheden van het platform verder uitgebreid.

Uniek in de markt

Lisette Fransen, hoofd Jumbo Retail Media: "De eerste reacties op het self-service platform zijn erg positief en we zijn trots dat we nu opnieuw een grote stap hebben gezet met het toevoegen van twee advertentiemogelijkheden. Dit maakt het voor leveranciers nog makkelijker om hun marketingmix bij Jumbo te optimaliseren en kunnen ze de klanten van Jumbo nog beter en gerichter bereiken."

De afgelopen periode mocht een select aantal leveranciers de nieuwe mogelijkheden binnen het self-service platform testen, waaronder PepsiCo. Jasper van Kollenburg, accountmanager bij PepsiCo: "Werken via het self-service platform om DOOH in te plannen geeft ons meer grip en tevens vrijheid om onze uitingen bij Jumbo effectief in te plannen. Daarnaast kunnen we door het gebruik van real-time data direct sturing geven aan onze campagnes, de gebruiksvriendelijke interface helpt ons hierbij."

Rik Mulder, Head of Commerce bij Publicis Groupe, zette Jumbo Retail Media afgelopen maanden in voor merken als Milka, Philadelphia en Bud: "Het is belangrijk dat je goed vindbaar bent op het digitale schap, enerzijds kun je dat beïnvloeden door je organische content maar zeker ook met sponsored products middels targeting. Display en digitale schermen zijn een goede toevoeging aan het self-service platform om de middelen op een gecentraliseerde plek in te kopen, monitoren en optimaliseren."

www.jumbo.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Hotel L’Amour maakt paascampagne met Rob Kemps voor Jumbo

21-03-2026 | 10:07:00
Hotel L’Amour maakt paascampagne met Rob Kemps voor Jumbo. Nieuwe pay-off: De JA van Jumbo

Jumbo ruilt Frank Lammers in voor Rob Kemps

17-03-2026 | 16:22:00
Met de pay-off De JA van Jumbo legt de supermarktketen meer nadruk op prijs, assortiment en service

truus brengt Jumbo met Gullie naar carnavalspodia

13-02-2026 | 08:51:06
Het nummer maakt tijdens carnaval deel uit van de officiële setlist van de artiest, die in één week meer dan dertig optredens verzorgt.

Unox en Chocomel lanceren juichhandschoenen bij Jumbo

22-01-2026 | 10:56:45
De activatie is bedoeld als concrete vertaling van het partnership met Team Essent naar de winkelvloer.

Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens

06-12-2025 | 07:45:00
Hotel L’Amour heeft de Jumbo-kerstcommercial ontwikkeld onder de noemer a la Dickens. De boodschap is dat de mooiste kerst die je kunt wensen, met elkaar is en dat kerst niet helemaal perfect hoeft te zijn


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

LePub en Heineken lanceren The Clinker op Coachella

30-03-2026 | 16:50:00
De slimme band koppelt muziekvoorkeuren van festivalbezoekers en moet helpen om nieuwe contacten te leggen.

Bakers & Bananas kiest Buutvrij als creatieve partner

30-03-2026 | 15:20:00
De samenwerking start met de introductie van Bananenbar Bread, een bananenbrood gemaakt van overgebleven bananen uit de Bananenbar in Amsterdam.

NOISE introduceert Bhave Social voor gedragsstrategie

30-03-2026 | 14:09:00
NOISE introduceert Bhave Social, een aanpak waarin gedragsstrategie wordt toegepast op social content. De propositie richt zich op het realiseren van gedragsverandering via social media.

[Vacatures] Closed on Monday zoekt een Graphic Designer

30-03-2026 | 11:28:00
Closed on Monday is per direct op zoek naar een Graphic Designer  - 24 - 32 uur 

[Vacancy] All Response Media has a position for Digital Account Director

30-03-2026 | 10:17:00
All Response Media is directly looking for Digital Account Director - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.