
Jos van den Bergh start bij VER als PR-coördinator
De Vereniging Elektrische Rijders (VER) heeft Jos van den Bergh aangesteld als coördinator PR en communicatie. Jos van den Bergh brengt ruime ervaring in de autobranche mee en gaat bijdragen aan de verdere positionering van de organisatie.
Jos van den Bergh werkte eerder bij onder meer Peugeot, Renault en XPENG Europe. In zijn loopbaan was hij onder andere verantwoordelijk voor communicatie rond de introductie van elektrische voertuigen en het op de markt brengen van smart EV-merken in Europa. Bij de VER gaat hij zich richten op de communicatie, PR en ondersteuning van evenementen en lobby-activiteiten.
Ervaring in de autobranche
Marina van Helvoort, directeur van de VER: "Hoewel auto’s die vanaf 2030 geregistreerd worden emissievrij moeten zijn, is er nog veel werk te doen om alle consumenten ervan te overtuigen dat elektrisch rijden nu al de betere keuze is. Daarnaast is het nodig dat de overheid een langetermijnbeleid voor elektrische auto’s gaat ontwikkelen, zodat mensen met vertrouwen de overstap kunnen maken. Onze PR & communicatie-activiteiten, Ontdek Elektrisch-evenementen, lobby en het contact met de auto-importeurs leveren een stevige bijdrage aan de verdere acceptatie van elektrisch rijden. Daarbij groeit de VER nu snel en willen wij elektrisch rijden nog beter op de agenda zetten. Met de komst van Jos van den Bergh trekken we opnieuw een ervaren professional aan die de VER hierbij kan ondersteunen."
Jos van den Bergh ziet communicatie als essentieel onderdeel van de transitie naar elektrisch rijden. "Samen met onze leden en de auto-importeurs zijn we in staat om condities voor elektrisch rijden gezamenlijk verder te verbeteren en potentiële EV-rijders, media en overheden te voorzien van de juiste informatie. De auto-industrie levert inmiddels fantastische smart EV’s, vaak met een knap staaltje design, maar wat nodig blijft om de transitie naar elektrisch rijden te versnellen is het creëren van de juiste beeldvorming bij consument, media en politiek. Ik kijk ernaar uit dat samen met het VER-team op te pakken en geloof dat PR, content en communicatie daarin cruciaal zijn."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Nanda de Smit Managing Director Zuiver Group
Rogier Bart de Jonge Country Manager Benelux Beiersdorf
Maaike Klijberg Marketing Director Nespresso Nederland
Lucy schetst ondernemersdroom met twist voor Liantis
Helga Sásdi wordt EVP EMEA bij DEPT
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen