Jorn Agterberg marketingmanager Radio Veronica en Sublime
Jorn Agterberg is sinds 1 januari verantwoordelijk voor de communicatie van de radiomerken Radio Veronica en Sublime van Mediahuis Radio. Daarnaast zal hij ook de media-inkoop doen voor de andere stations van de radiogroep, te weten 100 procent NL, SLAM! en Sunlite.
Jorn Agterberg is al ruim 15 jaar werkzaam in de radiowereld en werkte 12 jaar lang bij Qmusic, waar hij van 2016 tot en met begin 2022 eindverantwoordelijk was voor de marketing. Na een sabbatical en freelance opdrachten als marketingconsultant, keerde hij afgelopen zomer terug in de radiowereld. De voorbije maanden coördineerde Jorn al op interimbasis de marketing voor de stations van de nieuwgevormde radiogroep Mediahuis Radio, voorheen bekend onder de naam RadioCorp.
Jorn Agterberg: “Het radiovirus giert nog altijd door mijn aderen en ik word heel enthousiast van de mogelijkheden die er liggen met de radiostations en specifiek Radio Veronica. Zoals iedere Formule 1-coureur ooit in zijn carrière eens bij Ferrari wil rijden, zo wil iedere radioliefhebber eens bij het iconische Veronica werken. Dus die kans grijp ik met beide handen aan!”
Begin dit jaar is ook Robbert-Jan van de Velde nieuw gestart bij Radio Veronica. Hij vervult de rol van station director.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Mediahuis lanceert Banenrijknoord
Sander van Gestel: Mediahuis kiest voor eigen innovatie
[Vacatures] Mediahuis zoekt een Product Designer
[Vacatures] Mediahuis zoekt een Projectmanager
[Vacatures] Mediahuis zoekt een Junior DBA Engineer
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
EssenceMediacom en StudioM ontwikkelen Dr. Oetker-campagne Willie’s Bakfeest
DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon
Twenty Two ontwikkelt wervingscampagne PostNL
[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Sr. Content Creator
Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert