Jorn Agterberg aangesteld als head of programming & content bij JOE van DPG Media

DPG Media heeft Jorn Agterberg voor radiostation JOE aangesteld als Head of Programming & Content. In deze functie wordt Jorn Agterberg verantwoordelijk voor de programmering en content van het station. Hij neemt de rol over van Iwan Reuvekamp, die in een andere rol, voor beide radiomerken van DPG Media, werkzaam blijft.

Jorn Agterberg ging in september 2023 bij Mediahuis Radio (100% NL, Radio Veronica, Slam! en Sublime) werken, waar hij marketingmanager is. Van september 2010 tot mei 2022 werkte hij bij DPG Media voor Qmusic, waar hij ruim 5,5 jaar maketingmanager was.

Jorn Agterberg: "Al sinds ik als 2-jarig jongetje de transistorradio van mijn opa kreeg, ben ik gefascineerd door dit medium. Dat ik nu de kans krijg om radio en content te combineren bij JOE, waar ik ook heb meegewerkt aan de basis, is een droom die uitkomt en voelt alsof de cirkel rond is. Ik kijk ernaar uit om verder te bouwen aan het station met de beste '70s, '80s en '90s hits en Coen Swijnenberg & Sander Lantinga in de ochtend." 

Robert Bernink, algemeen directeur radio bij DPG Media: "Jorn Agterberg is een veelzijdige en getalenteerde professional die voortdurend vooruitloopt op de ontwikkelingen in zijn vakgebied. Hij is sterk in contentmarketing en heeft grote passie voor alles wat audio en radio betreft."

www.joe.nl

www.dpgmedia.nl

Evangelische Omroep en De Wolven lanceren campagne over verbondenheid

22-01-2026 | 16:49:00
De Evangelische Omroep heeft het creatieve bureau De Wolven een campagne laten ontwikkelen om aan te geven dat de EO wil staan voor het verbinden van mensen via verhalen van geloof, hoop en liefde.

DPG Media Advertising introduceert Print Track binnen Certified

22-01-2026 | 15:18:00
Met deze track wil het bedrijf vakkennis over de strategische inzet van print borgen binnen mediabureaus.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Verslaggever - AD Rotterdams Dagblad

20-01-2026 | 09:45:00
DPG Media is per direct op zoek naar Verslaggever - AD Rotterdams Dagblad - Rotterdam

[Vacatures] DPG Media zoekt een Videojournalist - Het Parool

13-01-2026 | 09:05:00
DPG Media is per direct op zoek naar Videojournalist - Het Parool - Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends

29-01-2026 | 15:04:00
Met het platform zet het merk fandom centraal als manier om mensen met elkaar te verbinden

Niek Eijsbouts: Dustin Henderson en de goede chaos

29-01-2026 | 14:18:00
Slechte chaos is te laat starten met een project omdat niemand eerder durfde te beslissen. Of drie rondes feedback waarin niemand zegt wat er echt speelt.

Bol kiest TBWA\NEBOKO als lead creative agency

29-01-2026 | 13:36:01
Het bureau krijgt een centrale rol in de merkstrategie en ontwikkelt campagnes die de positie van bol als lokaal en betrouwbaar platform ondersteunen.

Maarten van Maaren Commercial Director Azerion Nederland

29-01-2026 | 11:12:57
In deze rol is hij verantwoordelijk voor de commerciële strategie, klantontwikkeling en de verdere groei van de advertentieactiviteiten op de Nederlandse markt.

Lynk & Co lanceert campagne The New 08. Limit Less

29-01-2026 | 11:02:21
De focus ligt op rijbereik als voorwaarde voor comfortabel en ononderbroken dagelijks gebruik.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.