JOE verwelkomt Toine van Peperstraten met programma

Toine van Peperstraten gaat wekelijks programma maken op JOE. Hij is vanaf vrijdag 12 januari elke vrijdag tussen 16.00 en 18.00 uur te horen met het programma Top 40 Nummer 1 Hits. Ook Kimberley Dekker, Edwin Noorlander en Ingrid Perez krijgen een plek in de vaste programmering van JOE.

Top 40 Nummer 1 Hits met Toine van Peperstraten

Iwan Reuvekamp, Programmadirecteur JOE: "We zijn trots dat ook Toine voor JOE heeft gekozen en iedere vrijdag de Top 40 Nummer 1 Hits gaat presenteren. Je kent de nummer 1 hits allemaal en dus het ideale programma om je weekend te starten. Wederom een bewijs van de ambitie van JOE, 2024 wordt een prachtig jaar." 

Toine van Peperstraten: "Ik heb enorm veel zin om elke week het weekend in te luiden met de luisteraar. Samen duiken we elke vrijdag tussen 16.00 en 18.00 uur in de schatkist van de muziekgeschiedenis met Top 40 Nummer 1 Hits."

Kimberley Dekker & Edwin Noorlander vaste plek in de programmering van JOE

Kimberley Dekker en Edwin Noorlander krijgen een eigen programma in de vaste programmering van JOE. Kimberley maakt op dit moment de ochtendshow en als Coen Swijnenberg en Sander Lantinga starten, verhuist zij naar de middag van 13.00 tot 16.00 uur. Hiermee begint ze aan een nieuw avontuur bij JOE en laat ze Qmusic achter zich. Edwin Noorlander blijft zowel op Qmusic als JOE te horen en neemt uiteindelijk van maandag tot en met donderdag het tijdslot 19.00 tot 22.00 uur voor zijn rekening. Ingrid Perez zal iedere vrijdag, na de Top 40 nummer 1 hits, te horen zijn tussen 18.00 en 20.00 uur. Hiermee is de programmering doordeweeks compleet. Daniel Smulders zal in de toekomst één van de vaste stemmen in het weekend van JOE worden. 

Nieuwe start met Kai Merckx en Dennis Ruyer

Vlak na de lancering van JOE afgelopen september werd Dennis Ruyer als eerste naam in de vaste programmering bekendgemaakt. Hij is vanaf maandag 15 januari te horen op maandag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 13.00 uur. Ook radio-dj Kai Merckx trapt in het nieuwe jaar af met zijn eigen programma op JOE. Hij presenteert vanaf 26 februari elke maandag tot en met donderdag de middagshow tussen 16.00 en 19.00 uur. 

www.joe.nl

www.dpgmediagroup.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

ACM gelooft niet in one stop shop DPG Media/RTL Nederland

18-07-2025 | 13:44:00
De Autoriteit Consument & Markt (ACM) heeft de openbare versie van het concentratiebesluit en het verbintenissenvoorstel omtrent de overname van RTL Nederland door DPG Media gepubliceerd

[Vacatures] DPG Media zoekt een Online Redacteur AD Haagsche Courant

17-07-2025 | 13:22:00
DPG Media is per direct op zoek naar Online Redacteur AD Haagsche Courant (Hybride· Den Haag)

[Vacatures] DPG Media zoekt een Senior Marktonderzoeker Panel Inzicht

17-07-2025 | 13:07:00
DPG Media is per direct op zoek naar Senior Marktonderzoeker Panel Inzicht (Hybride· Amsterdam, Ermelo)

[Vacatures] DPG Media zoekt een WOO-coördinator

16-07-2025 | 14:09:00
Voor het AD en de aangesloten regionale titels, DPG Media is per direct op zoek naar WOO-coördinator (Hybride· Rotterdam, Zuid-Holland)

Qmusic Limburg blijft in Limburg op FM en DAB+

16-07-2025 | 12:03:00
QMusic Limburg blijft de komende jaren te beluisteren op FM en DAB+ in de provincie Limburg. Hiertoe hebben Radio Limburg 97FM BV (Zuidelijke Media Groep) en DPG Media (Qmusic) hun overeenkomst verlengd

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.