Natasha Wallace Managing Director Jellyfish Nederland

Jellyfish, het geïntegreerde wereldwijde digitale marketing bedrijf, kondigt de promotie aan van Natasha Wallace naar de positie van Managing Director voor Nederland, van VP Strategy. Natasha Wallace kwam in 2023 bij Jellyfish na de overname van The Brandtech Group, waar ze EMEA Strategy Lead voor Brandtech Media was.

Natasha Wallace haar carrière omvat functies bij Publicis, Mindshare en Reprise Media, waar ze een schat aan ervaring en expertise heeft opgebouwd in digital-first marketingstrategieën. Haar werk met industriële giganten als Google en Heineken heeft haar status als betrouwbare adviseur verstevigd en ze staat bekend om haar thought leadership in de branche, waarbij ze regelmatig inzichten deelt over AI, technologie, culturele trends en geavanceerde marketingstrategieën.

Natasha Wallace haar benoeming tot Managing Director onderstreept Jellyfish's toewijding aan het leveren van uitzonderlijke resultaten voor haar klanten in Nederland, zoals Oatly, Booking.com en Bissell, waarvan velen het land gebruiken als regionale hub in EMEA.

Natasha Wallace: "Ik vind het geweldig om de inspanningen van Jellyfish in Nederland te leiden. Het is een markt die ik goed ken omdat ik er eerder een paar jaar heb gewerkt, dus ik weet dat het een levendige markt vol potentieel is. Ik vind het fantastisch om te blijven samenwerken met onze klanten in de regio en innovatie en digitale marketing naar een ongeëvenaard niveau te tillen. Maar niet zonder ons getalenteerde team van Jellies ter plaatse."

Nick Emery, CEO van Jellyfish: "Nathash is briljant. Haar gedreveheid, teamwork en constante ontevredenheid met tradities is waarom wij en onze klanten zo blij zijn dat zij Nederland leidt; nieuwe dingen creëert en daar plezier in heeft."

www.jellyfish.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[The List] SEM agency

13-01-2026 | 16:08:41
SEM agency. Wij geven merken een hartslag.

[The List] Giesbers retail

07-01-2026 | 16:10:54
Wij zijn jouw creatieve all-in-one partner voor strategie, creatie en contentproductie.

[The List] Freshheads

09-12-2025 | 13:28:18
Freshheads helpt organisaties om ideeën en problemen te vertalen naar digitale oplossingen die meegroeien met de vraag.

[The List] MediaMaze

09-12-2025 | 13:14:00
Het team van MediaMaze helpt onjuiste, onvolledige of negatieve berichtgeving op Google te verwijderen of te vervangen door positieve/neutrale content

[The List] NOISE

08-12-2025 | 11:30:00
Wij zijn NOISE. Een creatief bureau met gedragsstrategie als superkracht.
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fightclub start Growth & AI Survey voor 2026

15-01-2026 | 16:00:00
De benchmark geeft inzicht in verschillen tussen koplopers en achterblijvers en laat zien waar kansen en knelpunten liggen.

Das Buro ontwikkelt positionering en identiteit voor Luxor Theater

15-01-2026 | 15:59:00
Met deze stap onderstreept het theater zijn rol als creatieve ontmoetingsplek voor alle Rotterdammers.

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Senior Projectmanager

15-01-2026 | 14:50:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Senior Projectmanager - Fulltime / parttime

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Medior Campagnestrateeg

15-01-2026 | 14:37:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Medior Campagnestrateeg - Fulltime / parttime

Richard Smoorenburg: Ik durf het bijna niet te vragen…

15-01-2026 | 11:23:00
De meest recente trend is dat CES een Adfest aan het worden is waarbij agencies proberen elkaar te overtreffen met agentic mediaplanners
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.