Jasper Diks en Billy Witbraad van TBWA naar ACE

ACE versterkt het creatieve team met de komst van Jasper Diks en Billy Witbraad. Het duo komt van TBWA en begint per direct als Creative Directors. Met vijf pitch wins op rij voor onder andere Under Armour, ABN AMRO, Rijksmuseum en Natuurmonumenten zet ACE een volgende stap in het uitbouwen van haar positie als lead agency voor moderne merken en merken die willen moderniseren.

Rogier de Bruin, Executive Creative Director bij ACE: “Jasper en Billy behoren al jaren tot de creatieve top in Nederland. Ze bedenken grote merkideeën en hebben een stijl die een breed publiek aanspreekt. ACE groeit, en met Jasper en Billy blijven we investeren in kwaliteit.”

Prijswinnende campagnes

Jasper Diks en Billy Witbraad brengen 10 jaar aan bureau ervaring en hebben meerdere internationaal prijswinnende campagnes op hun naam staan voor onder meer T-Mobile, KLM en Albert Heijn.

Jasper Diks en Billy Witbraad: “Het enthousiasme van Rogier de Bruin en Rogier IJzermans heeft ons over de streep getrokken. ACE biedt ons de kans om mee te bouwen aan een bureau waar innovatie, design en reclame hand in hand gaan. Het voelt als een nieuw geluid in de industrie die we graag omarmen. We kijken ernaar uit om iconisch werk te maken en andere creatieven te helpen hetzelfde te doen.”

www.ace.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ESN kiest ACE PR voor lancering in Nederland

25-09-2025 | 15:55:47
De samenwerking richt zich op het vergroten van de naamsbekendheid en het claimen van een duidelijke positie in de concurrerende sportvoedingsmarkt.

Hannah Sterke: Het werk voelt jong, vernieuwend, opvallend en heel eigen

10-09-2025 | 16:09:00
Hannah Sterke en Nina Mispelblom Beyer stapten op 1 augustus 2025 als creatieven over van TBWA\Neboko naar ACE. We spreken het duo over hun overstap, prijswinnend werk en hun toekomstplannen

GROHE viert 50 jaar in Nederland met jubileumcampagne

01-09-2025 | 16:21:00
De jubileumcampagne loopt van 1 september tot en met 31 oktober 2025 en is zichtbaar op televisie, social media en online kanalen.

[Vacatures] ACE zoekt een IT Manager

25-08-2025 | 08:15:00
ACE is per direct op zoek naar IT Manager - Fulltime · Amsterdam

ESN lanceert sportvoedingslijn bij Albert Heijn

19-08-2025 | 11:00:17
Daarmee maakt ESN de stap van online-only naar fysieke retail.

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bata Industrials presenteert internationale merkstrategie

26-09-2025 | 10:03:44
Bata Industrials heeft een wereldwijde merkpositionering gelanceerd onder de slogan Work safe. Live great.

ING start campagne rond verduurzamen woning

26-09-2025 | 09:21:36
De bank wil hiermee laten zien dat energiebesparende maatregelen niet alleen goed zijn voor het milieu, maar ook financieel voordeel kunnen opleveren.

Heinz introduceert Mr. Ridiculously Good in pastasauzecampagne

26-09-2025 | 09:07:00
Samen met VML The Cocktail en het merk Mr. Men Little Miss werd personage Mr. Ridiculously Good bedacht

[Vacatures] Springbok zoekt een Projectmanager Digital Marketing

26-09-2025 | 08:53:00
Springbok is per direct op zoek naar een Projectmanager Digital Marketing - Den Bosch

Bob Koigi: Techreuzen versterken greep op advertentiemarkt

26-09-2025 | 08:51:00
Nieuwe data tonen een industrie die zich concentreert rond drie techgiganten
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.