Interview Cillian Murphy over Oppenheimer in JFK

In het recentste nummer van JFK vind je een interview met Cillian Murphy, die de hoofdrol vertolkt in Oppenheimer.

Meest complexe rol tot nu toe

Volgens Cillian Murphy zelf is de rol van J. Robert Oppenheimer de meest complexe die hij tot nu toe heeft gespeeld. Cillian Murphy: "Ik was het meest geïnteresseerd in het overbrengen van de tegenstrijdigheden in de man. Na de eerste Trinity-test was hij trots, na de bommen op Hiroshima en Nagasaki veranderde dat in afschuw en schuldgevoelens." Volgens Cillian Murphy was Oppenheimer een man die zijn genialiteit als last met zich meedroeg. Het was geen gave, maar een last voor hem.

Op het moment dat de opnames voor Oppenheimer begonnen, startte ook de oorlog in Oekraïne. Cillian Murphy: "Iedereen weet wat voor verschrikkelijks er gebeurt in Oekraïne. De film stelt vragen aan het publiek. Wat laat deze film je voelen met de huidige wereldgebeurtenissen in je achterhoofd? De film moet het publiek uitdagen om zijn eigen respons te formuleren over wat er nu gebeurt."

Liever anonimiteit dan spotlight

Oppenheimer tekent Cillian Murphy’s eerste hoofdrol in een grote film. Daarmee komt ook een zekere beroemdheid om de hoek kijken. Iets waar de acteur met gemengde gevoelens naar kijkt. Cillian Murphy: "Ik wil goed werk leveren en als je geluk hebt, krijg je erkenning. Wat zorgt voor een spotlight, maar liever blijf ik in de anonimiteit. Als er een manier was om alleen de films te maken en daarna naar huis te gaan, dan zou dat hemels zijn. Het helpt als ik in het project geloof, zoals Oppenheimer, maar ik ben niet ontworpen om over mijzelf te praten."

Fotograaf: Trunk Archive/Tomo Brejc

www.jfk.men

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacancy] Azerion has a position for Account Manager - Publishing team Gamedistribution

13-02-2026 | 07:46:00
Azerion is looking for Account Manager - Publishing team Gamedistribution 

Willem-Albert Bol en Maarten van Maaren (Azerion): Digitale media vragen om scherpte en specialisatie

02-02-2026 | 10:30:23
Willem-Albert Bol is sinds september 2025 Country Director van Azerion in Nederland; Maarten van Maaren is er sinds 1 februari 2026 Commercial Director

Maarten van Maaren Commercial Director Azerion Nederland

29-01-2026 | 11:12:57
In deze rol is hij verantwoordelijk voor de commerciële strategie, klantontwikkeling en de verdere groei van de advertentieactiviteiten op de Nederlandse markt.

Willem-Albert Bol: Azerion verbindt merken en publishers

17-12-2025 | 09:39:00
Hij spreekt met Bas Vlugt over de groei van Azerion, de internationale cultuur op het hoofdkantoor en de rol van het bedrijf in het medialandschap

Willem-Albert Bol: Azerion wil het Europese alternatief voor Big Tech zijn

11-11-2025 | 15:33:00
Bij Marketing Report TV vertelt hij over zijn overstap, de ambities van het mediabedrijf en zijn missie om Azerion steviger op de kaart te zetten
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Emotie presteert beter dan technologie in reclame

20-02-2026 | 14:18:00
Emotioneel storytelling blijkt de krachtigste drijfveer voor reclamesucces, volgens onderzoek van System1 dat campagnes van de Winterspelen 2026 en de Super Bowl analyseert

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant (medior/senior)

20-02-2026 | 08:41:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant (medior/senior) - Fulltime/Parttime

[Vacancy] VML has a position for PXM - Technology Director

20-02-2026 | 08:11:00
VML is directly looking for PXM - Technology Director - Amsterdam

Somehow en PINK lanceren campagne Humanistisch Verbond

19-02-2026 | 15:53:00
Precies 80 jaar na de oprichting lanceert het Humanistisch Verbond een landelijke merkcampagne, ontwikkeld door Somehow en PINK.

Modern Citizens volledig geïntegreerd in Brand Potential

19-02-2026 | 15:23:00
Brand Potential stapt af van het traditionele agency-model en organiseert zich voortaan als partnerstructuur. Het digitale bureau Modern Citizens gaat volledig op in de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.