Independer kiest Punktlich als creatief bureau, Stop met vergelijken-campagne van start

Independer en creatief bureau Pünktlich, onderdeel van P3 Group, kondigen een samenwerking aan op het gebied van creatie. Deze omvat onder andere het concept, creatie en productie van de Stop met vergelijken-campagne, waarin juist de vergelijkingssite de next-gen doelgroep aanmoedigt zichzelf te zijn en hun leven niet te vergelijken met anderen..

De Independer-campagne heeft als doel de merkbekendheid van de vergelijkingssite onder de doelgroep van 25-35 jaar te vergroten. Pünktlich heeft een social-video concept ontwikkeld dat aansluit bij de Independer merkbelofte en boodschap: “We lijken soms best veel op elkaar, toch zijn we allemaal net een tikje anders.”

Merel van Someren, Brand Manager bij Independer: "In samenwerking met Pünktlich brengen we in deze sociale campagne bewust een krachtig statement om de next-gen doelgroep aan te moedigen zichzelf niet meer te vergelijken met anderen en juist authentiek te zijn. We zochten naar een nieuw en kanaalspecifiek creatief concept, dat onze merkbelofte op laagdrempelige wijze doorvertaalt naar deze jongere groep mensen. In de campagne vertellen we dat het oké is om jezelf te zijn en je eigen keuzes te maken. Over je zorgverzekering bijvoorbeeld.”

De next-gen campagne bevat drie verschillende hoofdvideo's gericht op zorgverzekering en autoverzekering.

Guus Weustenraad, Art Director bij Pünktlich: “Met deze campagne hebben we ervoor gekozen met een knipoog jongvolwassenen uit hun sociale bubbel te trekken. Op sociale media worden zij voortdurend overspoeld met content die aanmoedigt om zichzelf te vergelijken met anderen, wat doodzonde is van hun tijd en zelfvertrouwen. Juist vergelijkingssite Independer moedigt aan te ‘stoppen’ met jezelf te vergelijken met anderen en te ‘starten’ met wat haarfijn bij je past. Hiermee wordt de nieuwsgierigheid van de doelgroep geprikkeld en brengen we tegelijkertijd de mogelijkheden van Independer onder de aandacht."

Credits:

Klant: Independer | Verantwoordelijk bij klant: Merel van Someren, Carolina Massaro, Ralf Hesen | Concept en creatie: Pünktlich, P3 Group | Video productie: Aanstekelijk, Neal Kok en Bas Burggraaff

www.punktlich.nl

www.independer.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Pink Marketing, Pünktlich en PEXI (voorheen P3 Group) gaan verder onder de naam PINK

03-12-2024 | 09:31:00
Hiermee kiest het bureau voor een geïntegreerde aanpak waarin media, creativiteit en technologie samenkomen. Het doel is om merken te ondersteunen bij het behouden van relevantie in een snel veranderende markt.

Pink Marketing aan de slag voor Q8 en Tango

29-11-2024 | 09:15:00
Pink Marketing gaat, in samenwerking met Pünktlich en PEXI, een strategie ontwikkelen die data, media en creatie samenbrengt

[Forum] Youri Wanders (Pink Marketing): Marketing is maar marketing. Maar wat een mooi vak – tijd voor verandering!

17-10-2024 | 13:52:00
Om eerlijk te zijn, ik deel het gevoel dat de wereld er ooit rooskleuriger uitzag. Geopolitieke spanningen, economische onzekerheid

[Marketing Report TV] Boudewijn de Jong over P3

10-10-2024 | 13:17:00
Boudewijn de Jong is te gast bij Marketing Report TV. In gesprek met Bas Vlugt vertelt hij over P3 en het medialandschap buiten de randstad.

[Forum] Youri Wanders (P3): merken die te bang zijn om te innoveren zullen straks irrelevant zijn

29-09-2024 | 17:52:00
Dat 80 procent van de merken zich zorgen maakt over het gebruik van GenAI door bureaus, is veelzeggend maar eigenlijk voedt diezelfde groep indirect de trend

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.