Huray neemt WeDigital over en breidt aanbod uit

Huray, onderdeel van de Loyals Groep, heeft socialmedia- en contentmarketingbureau WeDigital overgenomen. Met de overname verstevigt Huray zijn positie als full-service online marketingbureau en breidt het zijn expertise op het gebied van content en digitale strategie verder uit.

WeDigital werd dertien jaar geleden opgericht door Jesse Goedel en groeide uit tot een bekend bureau in socialmedia en contentmarketing. Recent werd het nog genoemd in de Emerce100 als een van de best beoordeelde bureaus in zijn categorie.

Focus op content, creativiteit en digitale strategie

De overname past binnen de groeistrategie van Huray, dat zich richt op het combineren van creativiteit, data en technologie.

Niels Huijgens Tukker, Managing Director & Founder van Huray: "WeDigital is een merk dat altijd vooropliep in creativiteit en impact. Hun trackrecord op het gebied van socialmedia en storytelling sluit perfect aan bij onze visie om merken te laten groeien met pakkende content binnen een complete digitale strategie."

Ook voor WeDigital betekent de overname een logische volgende stap.

Jesse Goedel, Founder & CEO van WeDigital: "Na dertien jaar is het tijd om het stokje over te dragen. WeDigital heeft een prachtige reis doorgemaakt — van een klein idee tot een bureau met impact. Ik ben trots op wat we hebben opgebouwd en heb er alle vertrouwen in dat Huray het naar een volgend niveau tilt."

Versterking full-service propositie Huray

Met de integratie van WeDigital wil Huray zich verder onderscheiden met een combinatie van strategie, content, AI en menselijke creativiteit. De gezamenlijke ambitie is om merken te helpen groeien met slimme en effectieve marketingoplossingen.

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Overname Paramount Global door Skydance goedgekeurd door Amerikaanse FCC

25-07-2025 | 19:03:00
De overname van het Amerikaanse mediabedrijf Paramount Global door het eveneens Amerikaanse Skydance en RedBird Capital Partners is door de Amerikaanse toezichthouder FCC goedgekeurd

Bauer Media Outdoor neemt netwerkpartner 2C over

21-07-2025 | 13:19:00
Bauer Media Outdoor Nederland heeft 2C overgenomen. Met deze stap krijgt het bedrijf het directe beheer over contracten met meer dan 60 gemeenten

The Brink Agency neemt Technisch Bureau Lindhout over

18-07-2025 | 08:30:00
The Brink Agency in Amsterdam neemt Technisch Bureau Lindhout (TBL) uit Woerden over.

Bod op Roularta Media Group nog niet voldoende

17-07-2025 | 20:03:00
Het bod van de familie De Nolf om meer dan 95 procent van de aandelen van Roularta Media Group in handen te krijgen is niet geslaagd. De familie heeft via Koinon NV inmiddels 93,13 procent in handen gekregen

Follo neemt Brandsom over

17-07-2025 | 11:29:00
Follo neemt Brandsom over. Met de overname versterkt Follo de marktpositie in marketplaces

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.