
Hillenaar Outdoor neemt OOHA Media over
Hillenaar Outdoor neemt per 14 juli 2023 OOHA Media over. Door de overname exploiteren ze straks zestig digitale schermen langs snelwegen in heel Nederland.
Digitale Reclamemasten
Peter Heemskerk: "We zetten volledig in op het toevoegen van digitale reclamemasten op locaties die impact garanderen. Zodat we steeds relevanter worden voor adverteerders en campagnes voor een hoog bereik zorgen. Ook dit bedrijf biedt digitale reclamemasten aan die gesitueerd zijn langs snelwegen met veel traffic. Dat maakt de onderneming voor ons interessant om over te nemen. Per 14 juli 2023 is de overname een feit en wordt de inventaris van OOHA Media toegevoegd aan het netwerk van Hillenaar Outdoor. Daarmee komt ook het merk OOHA Media te vervallen."
OOHA Media
Joop Koot, oprichter en huidige eigenaar van OOHA media: "In de huidige markt is schaalvergroting de enige manier om overeind te blijven. Vroeg of laat moest er dus iets gebeuren en dat is een overname geworden door Hillenaar. Beide bedrijven passen goed bij elkaar. Zowel qua manier van werken – pragmatisch en servicegericht – als voor wat betreft het netwerk dat we aanbieden. Ons portfolio is complementair aan dat van Hillenaar. Er ontstaat zo een netwerk van digitale reclamemasten dat sterk en relevant is voor adverteerders."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Disney en CS Digital Media lanceren Tron-campagne in metro
Dawn maakt merkcampagne voor Exact
Europese steden decor voor OOH-campagne Lynk & Co 08
Buitenreclame versterkt mediamix en voegt bereik toe
AI-campagne IAMTORO Amsterdam Boxxxer
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
INDIE bouwt voort op OH YEAH-campagne voor Vodafone
FCB ontwikkelt Pets Know Best-campagne voor Purina PRO PLAN
Hotel L’Amour en Jumbo introduceren de campagne: Prijzenstorm
TomTom brengt Tom by TomTom en campagne Good Drivers Only
Thuiswinkel.org en True Ideas samen tegen online aankoopfraude
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen