Hij Komt-commercial Gerard Ekdom ook op sites voor volwassenen te zien

De commercial over de start van Gerard Ekdom op 2 september bij Radio Veronica, met de boodschap Hij Komt, is ook te zien op een netwerk aan sites gericht op volwassenen.

Een woordvoerder van Mediahuis Radio laat na vragen uit de pers weten: "Het leek ons een goed plan om deze ludieke commercial in te zetten op een breed scala aan platforms, om zo aan iedereen kenbaar te maken dat Gerard binnenkort komt. We zijn dan ook erg blij dat de video veel mensen, onder wie de media, weet te bereiken. De commercial past perfect bij het nieuwe Radio Veronica: iedereen is welkom in ons clubhuis en we willen onszelf vooral niet te serieus nemen!"

In de versie van de commercial die op de X-rated sites voorbij komt, meldt Gerard "Ho, voordat je komt... Ik kom ook!" Vervolgens zijn onder anderen Gerards bekende collega's Rob Stenders, Wouter van der Goes, Frank van 't Hof en Frank Evenblij te zien. Als afsluiter ligt Gerard in bed met zijn vrouw, die ook aangeeft blij te zijn dat hij komt.

Uit veel verschillende onafhankelijke onderzoeken, blijkt al jaren dat een groot deel van de volwassenen regelmatig een site met volwassen content bezoekt. Cijfers variëren in verschillende onderzoeken van 'nagenoeg 99 procent' tot ongeveer de helft van alle mannen. Onder vrouwen ligt dit cijfer iets lager, gemiddeld 20 tot 40 procent. Pornhub ontving in 2021, toen het voor het laatst cijfers wereldkundig maakte, gemiddeld 80.000 gebruikers per minuut. Nederlanders spendeerden toen gemiddeld 10 minuten en 13 seconden per bezoek aan de site.*

 Dit is de video die online en op tv te zien is: 

www.mediahuis.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Audiohuis lanceert podcast met hockeyinternationals

05-03-2026 | 16:03:00
De Nederlandse hockeyinternationals Jip Janssen en Terrance Pieters starten samen een podcast. In Helemaal Goed Joh praten de twee vrienden over het leven achter de topsport, met onderwerpen die volgens hen vaak buiten interviews blijven.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Nieuwschef bij De Telegraaf

05-03-2026 | 07:46:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Nieuwschef bij De Telegraaf - Amsterdam

Mediahuis groep: stabiele resultaten in 2025

27-02-2026 | 19:10:07
Mediahuis groep haalde in 2025 een geconsolideerde omzet van 1,258 miljard euro, 2 procent meer dan 2024. Het operationeel resultaat bedroeg 151,8 miljoen, licht hoger dan 2024 toen dit nog 151,1 miljoen was

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Content Creator J/M Ouders

25-02-2026 | 09:56:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Content Creator J/M Ouders - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Onderzoeksjournalist

25-02-2026 | 09:44:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Onderzoeksjournalist - Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WARC Creative 100: LePub en Serviceplan bovenaan

10-03-2026 | 15:12:26
WARC heeft de 2026-editie van de Creative 100 gepubliceerd, de wereldwijde ranglijst van meest bekroonde campagnes en bedrijven op het gebied van creativiteit.

Harry Demey: Bureaus gaan betere jaren tegemoet

10-03-2026 | 14:56:00
LDV United CEO ziet ruimte voor herwaardering van merken

JUMP! Retail introduceert Huub voor Hubo

10-03-2026 | 13:06:00
JUMP! Retail ontwikkelde voor Hubo een TV- en radiocampagne waarin Huub van Hubo centraal staat. Huub is de personificatie van de kernwaarde helpen

AWOL partner van Nike voor tweede editie School to Swoosh

10-03-2026 | 12:32:00
Het programma richt zich op het toegankelijker maken van de creatieve industrie voor een nieuwe generatie makers.

Marco van Lisdonk: Het enige wat op 8 maart eindigt, is de aandacht van marketeers

10-03-2026 | 12:12:00
We doen al decennialang aannames over hoe je vrouwen bereikt met adverteren. De data laten zien dat die aannames nog steeds niet kloppen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.