
Hibou versterkt AI-team en breidt PR-team uit
Het Amsterdamse PR- en influencerbureau Hibou heeft twee medewerkers toegevoegd aan het team. Jamal Allam en Björn van den Ham zijn begin juni gestart bij het bureau, dat recent een positionering met de slogan Neem de leiding presenteerde. Met hun ervaring in technologie en media versterken zij het team van Hibou.
AI-expertise voor Hibou/x
Het innovatielabel Hibou/x richt zich op de inzet van AI binnen de dienstverlening van Hibou. De komst van Jamal Allam als AI-expert zorgt voor een verdere verdieping van de kennis binnen het team. Allam was eerder werkzaam bij Crowdtech en beschikt over zowel academische als technische ervaring. Onder leiding van AI lead Maarten Wesseling werkt het AI-team aan toepassingen als digital humans en AI-agents, zowel voor opdrachtgevers als voor interne projecten.
Uitbreiding PR-team
Met de komst van Björn van den Ham als senior PR-consultant wordt het PR-team van Hibou verder uitgebreid. Björn van den Ham komt over van Bright8, waar hij verantwoordelijk was voor marketing- en PR-activiteiten voor klanten uit verschillende sectoren. Met zijn kennis van media ondersteunt hij opdrachtgevers als Saxo, iDEAL en SVn.
John Meulemans, partner Hibou/x: "We halen expertise, energie en nieuwsgierigheid in huis. Hierdoor kunnen we ons blijven focussen op de doorontwikkeling van onze dienstverlening die zich bevindt op het snijvlak van analyse, creativiteit en technologie."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dutch PR Awards 2025 - Bollebozen en Cinekid op pad met opblaasbioscoop
Dutch PR Awards 2025 - Luchtige menstruatiegesprekken
Dutch PR Awards 2025 - Leonne van de Ven over De Wolven
Dutch PR Awards 2025 - Kassabon
UpToMore kiest nxt agency voor PR-ondersteuning
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen