Herbalife gaat partnership aan met shorttrackster Xandra Velzeboer

Herbalife kondigt een partnership aan met de Nederlandse shorttrackster Xandra Velzeboer. Het partnership markeert een samenwerking tussen een bedrijf dat zich inzet voor de bevordering van een gezonde en actieve levensstijl en een topsporter die mede door deze levensstijl op het hoogste internationale niveau schittert. 

Sinds haar debuut op het internationale podium in 2021 heeft Xandra Velzeboer een reeks prestaties neergezet die haar tot een kampioen hebben gemaakt. Op 22-jarige leeftijd heeft ze niet alleen diverse bronzen en zilveren medailles behaald, maar heeft ze goud gewonnen op EK's, WK's en zelfs op de Olympische Spelen van 2022, waar ze deel uitmaakte van het winnende relay-team. 

Op het afgelopen WK in Rotterdam toonde de wereldrecordhoudster op de 500 meter haar klasse. In de Ahoy veroverde ze een zilveren medaille op de 500 meter en de wereldtitel op 3.000 meter relay. 

Het partnership tussen Herbalife en Xandra Velzeboer begon op 1 maart 2024 en zal doorgaan tot augustus 2026. Daardoor omvat het meerdere EK’s en WK’s en de Olympische Spelen van 2026 in Milaan.  

Campagnes en sociale media 

De partnership zal zich concentreren op verschillende activiteiten, waaronder campagnes en sociale media, waar Xandra's invloed en enthousiasme voor een gezonde levensstijl zullen worden benadrukt via video, foto en audiocontent. Daarnaast zal Xandra beschikbaar zijn voor activiteiten, zoals contentcreatie, aanwezigheid bij evenementen, clinics en meer. Op sociale media zal Xandra posten op Instagram. 

Bart Quist, Manager Events & Sports Partnerships van Herbalife: "Dit partnerschap belooft een inspirerende samenwerking te worden tussen Herbalife en Xandra Velzeboer. De Herbalife24 producten dragen bij aan de prestaties van Xandra. Daarmee inspireert zij sporters op elk niveau om met een gezonde en actieve levensstijl ook het beste uit zichzelf te halen." 

Xandra Velzeboer: "Ik ben blij dat een bedrijf als Herbalife mij de komende jaren gaat ondersteunen om samen mijn prestaties naar een nóg hoger niveau te tillen!" 

Herbalife verlengde onlangs het sponsorschap met internationaal voetbalicoon Cristiano Ronaldo. Ook de Belgische voetbalbond en onder andere de Olympische Comités van Italië, Griekenland en Mexico verbonden eerder al hun naam aan het merk. 

www.herbalife.com

www.house-of-communication.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Marc Verschoor: House of Communication is gebouwd voor groei

22-01-2026 | 13:27:00
Marc Verschoor is na een carrière van bijna tien jaar bij Publicis Groupe, waarvan de laatste drie jaar als CEO, in september 2025 overgestapt naar Serviceplan Group Nederland waar hij CEO en Managing Partner is geworden

Lufthansa viert 100 jaar luchtvaart met visuele campagne

22-01-2026 | 12:41:32
De campagne is ontwikkeld door lead agency Serviceplan en nodigt het publiek uit om een eeuw luchtvaart en merkcommunicatie te verkennen.

Serviceproviders laten groeiende cybersecuritymarkt liggen

08-01-2026 | 09:07:54
Slechts 18 procent rekent deze dienstverlening tot de kernactiviteiten, terwijl een groot deel van de markt onbenut blijft

Elektrificatie drijft groei MultiTankcard in 2025

07-01-2026 | 09:20:00
De groei komt vooral uit elektrisch rijden. Het marktaandeel van elektrische voertuigen in de leasemarkt steeg volgens Aumacon naar 35,4 procent.

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins
  


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boardtrust kiest voor gelaagde See, Think, Do-aanpak

23-01-2026 | 16:50:00
De campagne is ontwikkeld door Cogonez, verantwoordelijk voor strategie, concept en creatie, in samenwerking met Mbuy, SOB Audio Imaging en Studio Loupe

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.