
Heleen van Royen gasthoofdredacteur Margriet
Schrijfster Heleen van Royen viert haar zestigste verjaardag als gasthoofdredacteur van Margriet. In deze speciale editie laat ze een andere kant van zichzelf zien: als familiemens, moeder en oma.
Persoonlijke verhalen en familiebrunch
Heleen brengt in een reportage haar modern family in beeld. Haar familie komt aan het woord en deelt favoriete brunchrecepten. In de rubriek Beautypraat vertelt ze openhartig over ouder worden, botox en make-up die dagenlang blijft zitten. Haar kijk daarop is nuchter: "We worden allemaal ouder, elke dag. Dat is gewoon de realiteit."
Gesprek met Lale Gül
In het interview gaat Heleen in gesprek met schrijfster Lale Gül. Ze delen meer dan gedacht: een succesvolle debuutroman, een complexe jeugd en een feministische kijk op het leven. Samen werken ze aan een boek over seks, met als doel het onderwerp uit de taboesfeer te halen.
Een persoonlijke Margriet
Heleen van Royen: "Mensen kennen mij als brutaal en uitgesproken. Dankzij ‘mijn’ Margriet kan ik laten zien wie ik óók ben: een familiemens."
Cecile van Dijck, chef reportage Margriet: "Heleen is energiek, sportief en niet bang om taboes te doorbreken. Ze past perfect bij Margriet, hét magazine voor vrouwen die gelukkig en gezond ouder willen worden."
Verschijningsdatum
Margriet 10, de speciale editie met Heleen van Royen, valt op 4 maart op de mat bij abonnees en is vanaf 5 maart in de winkels en online verkrijgbaar via kiosk.nl/tijdschriften/margriet.
Lees ook:
Storytelling versterkt effect audiocommercials
[Vacatures] DPG Media zoekt een Nieuwsbrief & Push Expert
Doneren in Nederland: Populaire trends en voorkeuren
FD: overname RTL Nederland door DPG Media bijna rond bij ACM
Randstad zet verbindend werkgeverschap op de kaart
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen