Happy Horizon genomineerd voor twee European Paid Media Awards

Happy Horizon is genomineerd voor twee European Paid Media Awards. De campagnes voor LOAVIES en Warner Music Benelux maken kans op een award.

In de categorie Paid Social Campaign of the Year is Happy Horizon genomineerd met de volgende cases:

Happy Horizon & LOAVIES

"118 procent increased ROAS through personalised festival campaign" – Deze campagne resulteerde in een stijging van 118 procent in Return on Ad Spend (ROAS) door middel van een gepersonaliseerde festivalcampagne. In een uitdagende retailomgeving werd personalisatie en relevantie centraal gesteld. Het succes, bewezen door de hoge ROAS, toont de effectiviteit en schaalbaarheid aan. De campagneformule is ook aanpasbaar voor andere klanten en markten, en levert waardevolle data voor toekomstige personalisatie.

Happy Horizon & Warner Music Benelux

"Intelligent, scaleable Spotify campaign drives 39 procent more revenue" – In een concurrerende muziekmarkt verhoogde Happy Horizon de zichtbaarheid van Warner Music artiesten buiten de Spotify Top 200 door slimme automatisering. Geautomatiseerde advertenties, gebaseerd op Spotify-data, leidden tot een significante toename van streams en kostenbesparingen binnen een beperkt budget. Deze strategie resulteerde in een omzetgroei van 39 procent en meerdere nummers in de Spotify Top 200.

Dit is de eerste keer dat Happy Horizon genomineerd is voor de European Paid Media Awards, hoewel beide cases eerder hebben gewonnen op de Global Social Media Awards en de Dutch Search Awards. De uitreiking van de European Paid Media Awards vindt plaats op 25 september.

www.happyhorizon.com

www.europeanpaidmediaawards.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Martin Verdult wordt COO van Happy Horizon

24-09-2025 | 09:30:00
Met zijn internationale ervaring bij bureaus als Monks, Ogilvy en Lost Boys brengt hij expertise in operatie, cultuur en groei mee

Mike Hendrixen: AI neemt je baan niet, nog niet

05-09-2025 | 09:37:00
Ik ben niet op zoek naar een andere baan, maar ik zag dat er meer dan 315 vacatures openstaan op de website van OpenAI

Happy Horizon kiest Ubbo Maagdenberg als topman

01-09-2025 | 07:00:00
Per 1 september 2025 is Ubbo Maagdenberg benoemd tot CEO van bureaugroep Happy Horizon. Hij volgt hiermee oprichter Walter van de Wege op

Happy Horizon kansrijk bij Digital Impact Awards

30-07-2025 | 11:19:00
Happy Horizon is genomineerd voor twaalf Digital Impact Awards. De bureaugroep viel vorig jaar al vier keer in de prijzen.

Heidi Anthonis: Klantactivatie blijft onze kern

11-06-2025 | 08:45:27
In het gesprek met Bas Vlugt ging zij in op de rol van data in marketing, het belang van klantactivatie


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bata Industrials presenteert internationale merkstrategie

26-09-2025 | 10:03:44
Bata Industrials heeft een wereldwijde merkpositionering gelanceerd onder de slogan Work safe. Live great.

ING start campagne rond verduurzamen woning

26-09-2025 | 09:21:36
De bank wil hiermee laten zien dat energiebesparende maatregelen niet alleen goed zijn voor het milieu, maar ook financieel voordeel kunnen opleveren.

Heinz introduceert Mr. Ridiculously Good in pastasauzecampagne

26-09-2025 | 09:07:00
Samen met VML The Cocktail en het merk Mr. Men Little Miss werd personage Mr. Ridiculously Good bedacht

[Vacatures] Springbok zoekt een Projectmanager Digital Marketing

26-09-2025 | 08:53:00
Springbok is per direct op zoek naar een Projectmanager Digital Marketing - Den Bosch

Bob Koigi: Techreuzen versterken greep op advertentiemarkt

26-09-2025 | 08:51:00
Nieuwe data tonen een industrie die zich concentreert rond drie techgiganten
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.