Happiness Amsterdam en Marktplaats lanceren campagne

Marktplaats is gestart met een campagne die consumenten aanspoort om spullen die ze niet meer gebruiken te verkopen. Met de opbrengst kunnen zij investeren in zaken die voor hen belangrijk zijn. De campagne is ontwikkeld in samenwerking met Happiness Amsterdam en is vanaf 12 april zichtbaar via tv, radio, social media, DOOH en andere kanalen.

De boodschap is dat spullen die voor de een overbodig zijn, voor een ander van waarde kunnen zijn. Volgens Marktplaats kunnen gebruikers via het platform eenvoudig extra geld verdienen en ruimte maken voor persoonlijke doelen of wensen.

Gebruikersverhalen centraal in campagne

In de campagne staan verhalen van Marktplaats-gebruikers centraal. De reclames tonen in twee stappen hoe mensen hun spullen verkopen en vervolgens wat zij met het verdiende geld realiseren. De ervaringen zijn vastgelegd in zelfgemaakte video's, waarin onder andere reizen en aankopen van gadgets voorbij komen.

Valerie Heeremans-Niedersüß, Chief Marketing Officer bij Marktplaats: "In deze tijd, waarin alles steeds duurder wordt, willen we mensen laten zien dat ze veel potentieel in huis hebben. Spullen die ze niet meer gebruiken, kunnen hen helpen om wat extra geld te verdienen en ruimte te creëren voor wat echt belangrijk voor ze is. Marktplaats biedt het ideale platform om dit snel en eenvoudig te doen. We bieden niet alleen een kans om gemakkelijk spullen van anderen te kopen, maar ook om je eigen spullen te verkopen en zo wat extra geld te verdienen. We zijn er trots op een platform te bieden dat dit mogelijk maakt, en we geloven dat veel mensen verrast zullen zijn hoeveel ze kunnen bereiken met wat ze al hebben."

Multichannel inzet en samenwerking met influencers

Naast commercials op verschillende mediakanalen wordt de campagne ondersteund met een pr-traject en samenwerkingen met influencers. De verhalen op social media vormen een belangrijk onderdeel van de strategie om het publiek aan te spreken.

Credits

Marktplaats: Grietje Suijkerbuijk, Marie Lootvoet, Anna Bressers, Maaike Veeling & Eveline Eberhardt | Creatief Bureau: Happiness Amsterdam | Productie: Polak Film | Regie: Tom Rijpert | Media: Mediacom | Digital media: Maxlead | PR: TEAM LEWIS

www.happiness-anywhere.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Nik Sluijs: Happiness Amsterdam werkt als één Benelux-club

29-10-2025 | 11:03:00
Nik Sluijs en Toprak Özturan vertellen over hun rollen, ambities, klanten en de samenwerking binnen de Benelux.

Happiness Amsterdam en Kennemerhart lanceren employer branding-campagne

21-10-2025 | 15:37:00
De campagne benadrukt de unieke waarde van werken met ouderen en speelt in op de groeiende vraag naar medewerkers in de ouderenzorg.

Herkenbaarheid, humor en oplossingen staan centraal in automotive-campagne Marktplaats

07-10-2025 | 20:47:00
Happiness Amsterdam ontwikkelde voor Marktplaats een tweede campagne voor automotive. We spreken Nancy van Hees, Senior Communications Manager Mobility bij Marktplaats en Joey Boeters, Creative Partner en mede-oprichter van Happiness Amsterdam

Nik Sluijs en Toprak Özturan: We gaan verder met een topniveau strategie en creativiteit

01-10-2025 | 09:30:00
Bij het creatief bureau Happiness Amsterdam is Nik Sluijs per september 2025 benoemd tot CEO en Toprak Özturan tot Managing Director terwijl Iris Minnema afscheid nam van het bureau. We spreken Nik Sluijs en Toprak Özturan hierover

Nik Sluijs volgt Iris Minnema op als CEO bij Happiness Amsterdam

01-10-2025 | 09:30:00
Medeoprichter en creatief partner Nik Sluijs is per september 2025 benoemd tot CEO van Happiness Amsterdam. Daarmee volgt hij Iris Minnema op die het creatief bedrijf na 2,5 jaar heeft verlaten. Tegelijkertijd is de creatief onderlegde Toprak Özturan benoemd tot Managing Director


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natwerk en ARTIS lanceren DONKER IN ARTIS!

11-11-2025 | 11:54:00
Terwijl Amsterdam oplicht in feestverlichting, kiest ARTIS bewust voor duisternis.

Krasloten en Ambassadors realiseren AI-gedreven campagne

11-11-2025 | 11:28:55
Krasloten lanceert de campagne rondom de jaarlijkse Decemberkalender, die grotendeels is ontwikkeld met behulp van Artificial Intelligence.

[Vacatures] Kinesso zoekt een AV Consultant

11-11-2025 | 08:22:00
Kinesso is per direct op zoek naar een AV Consultant - Amsterdam

[Vacatures] Kinesso zoekt een Jr AV Consultant

11-11-2025 | 08:11:00
Kinesso is per direct op zoek naar een Jr AV Consultant - Amsterdam

[Vacatures] Initiative zoekt een Content & Partnerships Manager

11-11-2025 | 07:48:00
Initiative is per direct op zoek naar Content & Partnerships Manager - Netherlands
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.