Hannes van Raaij lanceert Wavestart: business strategy on demand

Na zijn functie als General Manager bij Ace, kondigt Hannes van Raaij de lancering aan van zijn bedrijf Wavestart: business strategy on demand. Hannes Van Raaij is zijn carrière ooit begon bij Netlinq en vervolgens heeft hij zijn expertise uitgebreid bij bedrijven als Lost Boys, Clockwork en Triple. In zijn laatste rol als General Manager bij de bureaugroep Ace, kwam zijn kracht, drive en expertise samen.

Hannes van Raaij: "Wavestart staat voor het ontwikkelen van nieuwe proposities en stimuleren van bedrijfsgroei vanuit de kern van bedrijven en door middel van digitale oplossingen. Met Wavestart help ik organisaties om de volgende golf van succes te creëren door hun propositie te versterken en hen te begeleiden bij het succesvol naar de markt brengen van hun ideeën. Dit doe ik door heel dicht tegen het bedrijf aan te kruipen en ook met het team aan de slag te gaan. Immers, als het van binnen niet geleefd wordt, dan voelen klanten het buiten ook niet. Met mijn jarenlange kennis en expertise ben ik een partner voor bedrijven die willen excelleren in een snel veranderende digitale wereld en kijk ernaar uit om met mijn klanten samen te werken aan het realiseren van hun ambitieuze doelstellingen en om gezamenlijk de grenzen van innovatie te verleggen."

De klanten waar Wavestart momenteel mee samenwerkt zijn onder anderen Calamity Jane, Dynamis, Brain en tech-scaleups Helin, Shift.world.

www.wavestart.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

ING lanceert Rond af & Beleg en start met AppDate

17-11-2025 | 11:33:00
In plaats van een traditionele productlancering worden functies gepresenteerd via herkenbare gezichten en persoonlijke verhalen

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon

CJ de Melker start creatief bureau met melk.

22-10-2025 | 13:54:00
Na 25 jaar in de reclamewereld start CJ de Melker, voormalig Executive Creative Director bij VENGEAN, zijn eigen creatieve studio met melk.

Kyndly start duurzaam platform zonder winstoogmerk

01-10-2025 | 14:43:34
Kyndly heeft een online verkoopplatform gelanceerd dat zich volledig richt op duurzame merken.

Du Mosch, Peterse en Zwinkels starten PR-bureau numen

01-10-2025 | 11:14:52
In Hilversum is PR-bureau numen van start gegaan, opgericht door Frank du Mosch, Stijn Zwinkels en Kirsten Peterse. Met Rituals als eerste klant
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public ontwikkelt kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde

06-12-2025 | 20:00:00
De door Joe Public ontwikkelde kerstcommercial van ALDI brengt met Andy van der Meijde brengt dit jaar de boodschap Bij ALDI kan je meer kerst vieren.

Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens

06-12-2025 | 07:45:00
Hotel L’Amour heeft de Jumbo-kerstcommercial ontwikkeld onder de noemer a la Dickens. De boodschap is dat de mooiste kerst die je kunt wensen, met elkaar is en dat kerst niet helemaal perfect hoeft te zijn

TBWA\NEBOKO ontwikkelt kerstwereld-campagne Albert Heijn

06-12-2025 | 05:45:00
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcampagne van Albert Heijn ontwikkeld waarin emotie, inspiratie, productaanbod, winkelcommunicatie en digital samenkomen in één herkenbare wereld

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Staatsloterij-kerstcommercial: Geef elkaar een beetje geluk

06-12-2025 | 01:52:21
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcommercial Geef elkaar een beetje geluk voor de Staatsloterij ontwikkelt. Daarmee wil de Staatsloterij uitstralen dat echt geluk niet in het winnen van grote prijzen zit, maar in de warmte en aandacht die we elkaar geven
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.