Hannes van Raaij lanceert Wavestart: business strategy on demand

Na zijn functie als General Manager bij Ace, kondigt Hannes van Raaij de lancering aan van zijn bedrijf Wavestart: business strategy on demand. Hannes Van Raaij is zijn carrière ooit begon bij Netlinq en vervolgens heeft hij zijn expertise uitgebreid bij bedrijven als Lost Boys, Clockwork en Triple. In zijn laatste rol als General Manager bij de bureaugroep Ace, kwam zijn kracht, drive en expertise samen.

Hannes van Raaij: "Wavestart staat voor het ontwikkelen van nieuwe proposities en stimuleren van bedrijfsgroei vanuit de kern van bedrijven en door middel van digitale oplossingen. Met Wavestart help ik organisaties om de volgende golf van succes te creëren door hun propositie te versterken en hen te begeleiden bij het succesvol naar de markt brengen van hun ideeën. Dit doe ik door heel dicht tegen het bedrijf aan te kruipen en ook met het team aan de slag te gaan. Immers, als het van binnen niet geleefd wordt, dan voelen klanten het buiten ook niet. Met mijn jarenlange kennis en expertise ben ik een partner voor bedrijven die willen excelleren in een snel veranderende digitale wereld en kijk ernaar uit om met mijn klanten samen te werken aan het realiseren van hun ambitieuze doelstellingen en om gezamenlijk de grenzen van innovatie te verleggen."

De klanten waar Wavestart momenteel mee samenwerkt zijn onder anderen Calamity Jane, Dynamis, Brain en tech-scaleups Helin, Shift.world.

www.wavestart.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Metrion lanceert eenvoudige koppeling voor e-commercepixels

12-06-2025 | 10:50:00
Metrion introduceert een kant-en-klare koppeling waarmee kmo’s en agencies meetpixels eenvoudig kunnen implementeren zonder technische kennis.

Salesforce lanceert Marketing Cloud Next

11-06-2025 | 11:15:00
Salesforce heeft Marketing Cloud Next gelanceerd, een oplossing waarmee AI-agents zelfstandig marketingtaken uitvoeren.

Marketing-community DE KLUB van start

11-06-2025 | 09:32:39
Met maandelijkse kennissessies en een actieve community biedt DE KLUB marketeers de kans om kennis te delen

Adpaq ontwikkelt DSP-platform gericht op digitale audio

10-06-2025 | 11:29:00
De Nederlandse startup adpaq heeft financiering opgehaald voor de lancering van een gespecialiseerd demand side platform (DSP) voor digitale audio.

fritz-kola lanceert cultureel platform op Best Kept Secret

04-06-2025 | 14:45:00
Tijdens de elfde editie van Best Kept Secret heeft frisdrankmerk fritz-kola het culturele platform fritz-kolab gelanceerd.
 

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.