[Grow by DPG Media] Harry van der Zee (Profuomo): Waarom je je merk steeds opnieuw moet uitvinden

Een merk is meer dan een naam, maar een naam schept wel een eerste verwachting. Veel mensen kennen het Italiaans klinkende merk Profuomo, maar niet iedereen weet dat het moederbedrijf in 1934 is opgericht door een Nederlander. Toch is die naam niet uit de lucht gegrepen, vertelt CEO Harry van der Zee in deze aflevering van Brandkast.

Profuomo heeft een lange historie in de verkoop van dassen en staat nu vooral bekend om zijn comfortabele en tijdloze kleding. Het familiebedrijf is als een kat met negen levens. Wat is het geheim achter dit succes? Hierover spreekt Roger Verdurmen met Harry van der Zee. Hij vertelt over de kansen die de omslag naar hybride werken het merk heeft gebracht. Volgens Van der Zee is het belangrijk om actief te blijven in een steeds veranderende markt en hebben juist de merken die goed op verandering inspelen de toekomst. Dit betekent soms ook, verrassend genoeg, afscheid nemen van een product waarmee je groot bent geworden.

www.dpggrow.nl

www.profuomo.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Van TV tot TikTok: hoe Nederland sport beleeft

04-11-2025 | 17:26:00
DPG Media voerde in juni 2025 samen met Panel Inzicht een onderzoek uit naar de sportbeleving van 500 Nederlanders tussen de 20 en 70 jaar.

Sunny Cars verhoogt merkbekendheid +22 procent met verhalen

30-10-2025 | 10:29:00
Branded content en video brengen belofte van zorgeloze autoverhuur tot leven

Digitale gids That’s Entertainment versterkt merkvoorkeur Ziggo

21-10-2025 | 14:46:00
Het platform combineert inspirerende content, slimme distributie en een datagedreven aanpak om kijkers te gidsen door het brede entertainmentaanbod.

Crossmediale DPG Media-campagne scoort voor Rijn IJssel

16-10-2025 | 09:15:22
Rijn IJssel, een toonaangevende MBO-instelling in Arnhem, had de ambitie om meer studenten en ouders te bereiken voor hun open dagen.

Whazzup?! in Media #8: Politiek en media in balans

14-10-2025 | 15:09:01
In aflevering 8 van de podcast Whazzup?! in Media onderzoeken René Zeedijk en Roger Verdurmen het spanningsveld tussen journalistiek, eigenaarschap en politiek.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TD werkt met Stiho aan positionering rond 100-jarig jubileum

09-03-2026 | 16:25:35
In aanloop naar het jubileum werkte Stiho samen met ontwerpbureau TD (Total Design) aan een herijking van de positionering, identiteit en klantervaring.

Ete Davies Global COO LePub

09-03-2026 | 15:05:00
Met deze stap breidt het bureau zijn internationale leiding verder uit. De benoeming past binnen de strategie om het dienstenaanbod, het operationele model en het internationale netwerk verder te ontwikkelen.

Allianz Direct zet influencerstunt in bij awardshow

09-03-2026 | 11:02:25
Binnen enkele minuten verschenen video’s en foto’s online, waarna het incident ook werd gedeeld via grotere kanalen zoals Dumpert.

Andy Mosmans: Sterke merken belanden niet in een race to the bottom

09-03-2026 | 10:29:00
Marketing Report publiceert een lang gesprek tussen Andy Mosmans van VENGEAN en Bas Vlugt van Marketing Report Nederland & België in verschillende delen

Ubbo Maagdenberg: Wij bouwen het platform van de toekomst

09-03-2026 | 10:18:00
In dit exclusieve interview met Marketing Report schetst de kersverse CEO waar het volgens hem schuurt in de bureauwereld.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.