Globrands herlanceert als verbale agency voor merken in beweging

Globrands, onder andere bekend van de namen Menzis, Milner, Geldmaat, Senseo, Flippo, Schuddebuikjes, Zoover en DigiD, kondigt haar herpositionering aan. Met een vernieuwde visie en een frisse visuele identiteit positioneert Globrands zich als verbal agency dat merken in beweging zet.

De klanten van het bureau worden steeds internationaler, groeien en breiden zich uit. Met deze groei herdefiniëren zij zichzelf en hun wereld. Globrands ondersteunt deze merken met een verbale identiteit en naamgeving die nieuwe markten opent.

Margot Jegerings, Verbal and Naming Strategist bij Globrands: "Al jaren lang helpen wij merken zich te positioneren middels taal. Met dit bredere en internationale perspectief brengen we nu nog meer dan dat. We leggen een sterk strategisch fundament door toekomstvisie naar een unieke verbale identiteit te vertalen, die het merk helpt om haar grenzen te verleggen en om te groeien."

www.globrands.com

Lees ook:

Total Design ontwikkelt merkidentiteit voor Aegon

03-03-2026 | 17:23:00
Aegon heeft zijn merkidentiteit wereldwijd herzien onder de belofte Live Your Best Life

iO herpositioneert Sigmax en ontwikkelt website

26-02-2026 | 15:01:22
Interne groei, een aangescherpte focus en internationale ambities maakten duidelijk dat de identiteit niet langer aansloot bij de koers van het bedrijf.

VENGEAN verzorgt rebranding Kern Konsult

12-02-2026 | 16:56:08
Het organisatieadvies- en ontwikkelbureau kiest voor een koerswijziging om zijn positie als consultant in de publieke sector te versterken.

Crisp PR gaat verder als Blaudruck

09-02-2026 | 10:27:56
Het bureau kiest ervoor om verdiende aandacht als vertrekpunt te nemen voor communicatie en campagnes en positioneert PR als onderdeel van de marketingmix.

Alpha Tango ontwikkelt rebranding voor fintech-bedrijf Twelve

04-02-2026 | 09:18:53
De aangepaste identiteit en website sluiten aan op de aangescherpte propositie van Twelve en ondersteunen de ambitie om verder te groeien


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Giesbers bundelt Giesbers Retail, Hippo en ENABL

03-03-2026 | 12:30:00
Met deze stap kiest het familiebedrijf voor een geïntegreerde positionering als marketingpartner voor retailmerken in de Benelux.

Capitola ontwikkelt AI Project Mapping Fabrique des Lumières

03-03-2026 | 12:16:00
Het ging om een twee uur durend immersive event waarin een design werd gepresenteerd. De opdrachtgever blijft vertrouwelijk.

Think Yellow ontwikkelt werving voor Transdev

03-03-2026 | 11:30:00
De werving richt zich op mensen die nog geen buschauffeur zijn, maar openstaan voor een carrièreswitch.

Crocodile Agency tekent jubileumcampagne Verkade

03-03-2026 | 09:56:00
Verkade viert zijn 140-jarig bestaan met de campagne Elke verjaardag verdient Verkade.

[Vacatures] Fitzroy zoekt een Social Strateeg Lead

03-03-2026 | 08:54:00
Fitzroy is per direct op zoek naar Social Strateeg Lead 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.