Giorgio Hokstam en Ingrid Jansen verlengen contract bij 100% NL

Giorgio Hokstam en Ingrid Jansen hebben een meerjarig contract getekend bij Mediahuis Radio ten behoeve van 100% NL. Hiermee blijft hun ochtendshow ook de komende jaren te horen. Daarnaast wijzigt de naam van Goedemorgen 100% NL naar Giorgio & Ingrid

Martijn Zuurveen, Station Director 100% NL: "Giorgio en Ingrid weten met hun energieke, positieve radio veel luisteraars aan zich te binden. Ook de komende jaren delen ze lief en leed in de ochtend van 100% NL."

Giorgio Hokstam: "Ik ben nu drie jaar bezig bij 100% NL, maar ik heb het gevoel dat we nog aan het begin staan van zoveel moois. Ik heb heel veel zin om de komende jaren samen met Ingrid en de luisteraars wakker te worden!"

Ingrid Jansen: “Opstaan terwijl half Nederland nog op een oor ligt, klinkt vast en zeker niet voor iedereen als muziek in de oren. Maar ik ga dan naar het leukste werk van het land! Ik vind het bijzonder om samen, met Giorgio, voor zoveel luisteraars onderdeel te zijn van de start van hun dag. En dat het programma vanaf nu ook onze namen draagt vind ik wel echt heel tof!"

Giorgio Hokstam en Ingrid Jansen geven aan een gelukkige luisteraar een jaar lang een schoonmaakhulp weg. Luisteraars kunnen dit winnen tussen 6 en 17 januari 2025.

www.mediahuisradio.nl

www.100p.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Rien van Beemen: Met AI de grootste diefstal uit de geschiedenis

26-03-2026 | 18:41:00
Rien van Beemen, CEO van Mediahuis Nederland noemt LLM’s die getraind zijn om content (ook achter betaalmuren) te gebruiken voor hun diensten de grootste diefstal uit de geschiedenis

Martijn Zuurveen vertrekt bij Mediahuis Radio

25-03-2026 | 15:40:00
Martijn Zuurveen vertrekt na 8 jaar als Station Director bij Mediahuis Radio. Hij was verantwoordelijk voor de zenders 100% NL en SLAM!

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Sportregisseur

25-03-2026 | 09:02:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Sportregisseur - Amsterdam • 38 uur per week 

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Verslaggever

25-03-2026 | 08:46:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Verslaggever - Leeuwarden •  24 - 34 uur per week

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Digital Content Producer

18-03-2026 | 08:42:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Digital Content Producer - Amsterdam • 40 uur per week 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

LePub en Heineken lanceren The Clinker op Coachella

30-03-2026 | 16:50:00
De slimme band koppelt muziekvoorkeuren van festivalbezoekers en moet helpen om nieuwe contacten te leggen.

Bakers & Bananas kiest Buutvrij als creatieve partner

30-03-2026 | 15:20:00
De samenwerking start met de introductie van Bananenbar Bread, een bananenbrood gemaakt van overgebleven bananen uit de Bananenbar in Amsterdam.

NOISE introduceert Bhave Social voor gedragsstrategie

30-03-2026 | 14:09:00
NOISE introduceert Bhave Social, een aanpak waarin gedragsstrategie wordt toegepast op social content. De propositie richt zich op het realiseren van gedragsverandering via social media.

[Vacatures] Closed on Monday zoekt een Graphic Designer

30-03-2026 | 11:28:00
Closed on Monday is per direct op zoek naar een Graphic Designer  - 24 - 32 uur 

[Vacancy] All Response Media has a position for Digital Account Director

30-03-2026 | 10:17:00
All Response Media is directly looking for Digital Account Director - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.