Formule 1 keert terug bij Grand Prix Radio

De live verslaggeving van de Formule 1 met Olav Mol en Jack Plooij keert per 15 maart 2025 terug in Nederland via Grand Prix Radio. De radiozender van Olav Mol en Alexander Stevens kon in 2023 en 2024 de Formule 1 niet meer live uitzenden doordat Viaplay de audiorechten niet aan Gran Prix Radio wilde verkopen. Het is niet bekend hoelang Grand Prix Radio de audiorechten heeft verkregen; Viaplay heeft de Formule 1-rechten tot en met 2029. Olav Mol was jarenlang de verslaggever van de Formule 1, tot en met 2022 bij Ziggo Sport.

Grand Prix Radio had wel de Formule 1-audiorechten in België, waarmee de commentaren van Olav Mol en Jack Plooij de afgelopen jaren via een omweg (met VPN) online te beluisteren was. Die omweg hoeft met de overeenkomst niet meer. De Nederlandse versie van Grand Prix Radio wordt niet alleen online maar ook via DAB+ gedistribueerd.  

William Linders, CEO van Viaplay Nederland: "Bij Viaplay draait alles om het leveren van topkwaliteit sportcontent en het bedienen van de fan op de best mogelijke manier. Door onze krachten te bundelen met Grand Prix Radio, bieden we fans nu de mogelijkheid om Formule 1 ook te beluisteren."

Olav Mol en Alexander Stevens, eigenaren van Grand Prix Radio: "Wij zijn enorm trots dat we na twee jaar met een België-constructie weer terugkeren op de Nederlandse markt. Formule 1 en Grand Prix Radio horen bij elkaar. Dankzij Viaplay kunnen we de fans weer geven waar ze al die tijd om vroegen. Of je nu onderweg bent, thuis op de bank zit of op het circuit staat – Grand Prix Radio is er altijd en overal."

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Peter van Leeuwen: Een pitch is geen beauty contest, maar de investering in een succesvolle relatie

27-02-2026 | 18:38:00
In een serie interviews over pitches spreken we met een aantal specialisten die adverteerders begeleiden bij pitches. Peter van Leeuwen is oprichter van Leone, dat onder meer gespecialiseerd is in pitchbegeleiding

Andy Mosmans van VENGEAN over vorm en strategie

27-02-2026 | 14:09:00
Marketing Report publiceert een lang gesprek tussen Andy Mosmans van VENGEAN en Bas Vlugt van Marketing Report Nederland & België in verschillende delen

Zeeman zet echte klanten centraal in campagne

27-02-2026 | 13:08:00
De campagne is ontwikkeld door lead agency Persuade.

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant

27-02-2026 | 09:21:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant - Full-time/Part-time

Bob Koigi: Mediaverschuiving: Warner Bros. Discovery naar Paramount Skydance

27-02-2026 | 08:30:00
In een scherpe escalatie van de strijd om Warner Bros. Discovery (WBD) heeft Paramount Skydance een herzien overnamevoorstel ingediend waarmee het de overname kan realiseren, aangezien Netflix zich terugtrok
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.