For You Agency ontwikkelt influencerstrategie voor ALDI

For You Agency is na een pitchtraject geselecteerd als socialmediapartner van ALDI. Het bureau ontwikkelt en voert een influencerstrategie uit die bijdraagt aan de online zichtbaarheid van het merk en de versterking van de merkvoorkeur.

Voor het eerst kiest ALDI voor een structurele inzet van influencers binnen de bredere marketingaanpak. De samenwerking met For You Agency loopt in eerste instantie voor een periode van een jaar.

Influencers als onderdeel van social first-strategie

De inzet van strategisch gekozen ambassadeurs moet bijdragen aan een herkenbare en persoonlijke merkstem. Hiermee sluit ALDI aan op een bredere verschuiving naar social first-communicatie, waarin authenticiteit en storytelling een belangrijke rol spelen.

Lisa-Marie Klap, Director Digital Marketing bij ALDI Nederland: "We zien in influencermarketing een kans om onze merkpersoonlijkheid verder te versterken en dichter bij onze klanten te komen. Met For You Agency hebben we een partner gevonden die onze waarden begrijpt en deze op een creatieve manier weet te vertalen naar de digitale wereld."

Britt Messing, founder bij For You Agency: "We zijn ontzettend trots dat ALDI voor For You Agency heeft gekozen om deze nieuwe weg in te slaan. Er is zoveel aan het veranderen op het gebied van influencermarketing. Met deze influencer-strategie kunnen we ALDI helpen om haar merkverhaal op een vernieuwende en impactvolle manier te vertellen."

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Ongezout'n: Creativiteit op standje Ctrl+C, Ctrl+V

14-05-2025 | 09:28:11
Youri Wanders, Business Director PINK, over creativiteit zonder AI

Grassa kiest Cogonez als strategisch communicatiepartner

13-05-2025 | 16:01:00
Cogonez gaat de communicatie verzorgen voor Grassa, een bedrijf dat gras-eiwit produceert als lokaal alternatief voor geïmporteerde soja.

Lara Sari uitgeroepen tot Rotterdam Creative Talent 2025

13-05-2025 | 14:39:55
De award, een initiatief van de gemeente Rotterdam en Agency at Night, wordt jaarlijks toegekend aan een veelbelovende jonge maker uit de stad.

Tigerduck Agency verbindt doelgroepen op basis van mindset

13-05-2025 | 14:24:00
Een groep van 24 jonge makers van de Belgian Advertising School is gestart met Tigerduck Agency, een pop-up communicatiebureau dat zich richt op het verbinden van mensen met een vergelijkbare denkwijze.

Pim van Helten: Wij mixen AI en creativiteit live on stage

13-05-2025 | 10:47:00
[Interview] CEO van DPDK over het verbinden van makers en denkers tijdens Agency at Night

Gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.